17. Maijs 2016 /NR. 20 (923)
Intervija
Brazīlijas tiesneša dižpārdoklis  – latviski
25 bibliskas atziņas kā profesionālās veiksmes atslēga
Viesojoties Tieslietu ministrijā, Brazīlijas federālais tiesnesis Viljams Duglass (attēlā sēž) kopā ar (no kreisās) tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču, uzņēmēju Aigaru Strausu un Brazīlijas latviešu diasporas pārstāvi Hansu Bērziņu
Foto: Boriss Koļesņikovs

Apgādā "Zvaigzne ABC" izdota grāmata "25 bibliski panākumu likumi", un uz tās atvēršanu aprīļa beigās Latvijā bija ieradies viens no autoriem – Brazīlijas federālais tiesnesis Viljams Duglass.

Līdztekus grāmatas atvēršanas pasākumiem V. Duglass izmantoja arī iespēju tikties ar tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču un valsts sekretāra vietnieci tiesu jautājumos Irēnu Kucinu Tieslietu ministrijā, deputātu grupu sadarbībai ar Brazīlijas parlamentu Saeimā, Latvijas Universitātes rektoru un Juridiskās fakultātes vadību, kā arī apmeklēt Augstākās tiesas muzeju.

V. Duglass ir federālais tiesnesis Riodežaneiro, Brazīlijā, kā arī universitātes profesors un 35 grāmatu autors. Informācija viņa mājaslapā williamdouglas.com.br liecina, ka V. Duglasa sarakstīto darbu vidū ir gan juridiskā literatūra (piemēram, par tiesu medicīnu), gan populārzinātniski darbi. Daudzas no viņa grāmatām ir Brazīlijā populāri bestselleri, kas šajā valstī, ņemot vērā Brazīlijas gandrīz 200 miljonus lielo iedzīvotāju skaitu, izdoti milzīgās tirāžās.

Jaunākā no V. Duglasa grāmatām – kopā ar finansistu, Brazīlijas Centrālās bankas analītiķi Rubensu Teišeiru sarakstītā "25 bibliski panākumu likumi" – līdz šim izdota četrās valodās, arī latviski. Grāmatas tulkošanu latviešu valodā ierosinājis Brazīlijas latvietis Hanss Bērziņš, kurš savulaik studējis vienā augstskolā ar V. Duglasu un kopš 2006. gada pārcēlies uz dzīvi Latvijā.

V. Duglass piekrita nelielai intervijai arī "Jurista Vārdam".

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties