5. Jūlijs 2016 /NR. 27 (930)
Notikums
Brexit: pirmie iespaidi un komentāri
20

2016. gada 23. jūnijā Lielbritānijā notika konsultatīvs referendums par to, vai Lielbritānijai vajadzētu izstāties no Eiropas Savienības (ES) vai tomēr palikt tajā.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
20 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Seskis
7. Jūlijs 2016 / 15:45
2
ATBILDĒT
Britānijas seperātiskās tendences nav nekāds pārsteigums pēc Skotijas dumpāšanās perioda. Tagad Anglija ir aizslēgta un atslēga ir nolauzta. Austrumeiropas viesstrādnieki nu kļuvuši par Britānijas cilšu kara laupījumu, ne velti D.Kamerons izteicās Krievijas REN TV - neviens Austrumeiropas viesstrādnieks nepametīs Albionu dzīvs, ja nu vienīgi dūmu veidā caur viskija dedzinātavas dūmeni!
Kamēr Anglijas galā iedzimtie ir ķērušies atjaunot Adriāna valni, kaledonieši ziemeļos drudžaini atjauno Antonīna sienu - starp valni un sienu paredzēts izveidot demarkācijas zonu, kurā atradīsies gigantisks vergu tirgus. Starp ambicioziem projektiem, piemēram, gigantiska tilta izbūve pāri Lamanšam no viesstrādnieku kauliem, atrodamas arī piezemētākas ekonomiskas programmas. Skotijas kalnos, kur mājdzīvniekiem grūti izdzīvot, paredzēts nometināt daļu viesstrādnieču, kuras ar krūti varētu zīdīt mazos jēruļus un kazlēnus. Savukārt Velsas druīdu kopiena izsludināja lozungu - Velsu silūriem,- un nolēma viesstrādniecēm nogriezt garos matus, kas tiks izmantoti slaveno Velsas loku ražošanas procesā stiegru izgatavošanai. Vīrišķus paredzēts izmantot Skotijas ogļu raktuvēs, kā galeru airētājus, viskija dedzinātavu kūdras purvos, Šefīldas tērauda ražotnēs, un, protams, aizsardzības sistēmu būvniecībā. Bet aizsargāties ir no kā - Tonijs Blērs ir kļuvis par apvienotās dumnoniju un dumnorīgu cilšu apvienības vadoni, un paziņoja, ka Kenterberijas arhibīskaps ir Olivera Kromvela slepens piekritējs, un tādējādi ziedojams dieviem. Londonu ir sagrābuši icēni, kamēr Veseksu laupa briganti kopā ar katuvelauniem un triobantiem. Nesnauž arī ārējie ienaidnieki - islandieši uzvarējuši britus futbolā, tagad ēvelē oša koka kuģus, lai iebruktu Nortumbrijā, kur varētu izlaupīt pirtis, frizētavas un bankas automātus. Bet mums atliek tikai gaidīt, kad decentralizācijas process pārsviedīsies uz kontinentālo Eiropu, un sasniegs beidzot arī Latviju, atvainojiet, Livonijas konfederāciju!
Viesturs
7. Jūlijs 2016 / 11:01
2
ATBILDĒT
Britiem iedeva iespēju (iekšpolitiski) pavaukšķēt, līdzīgi kā Latvijā valodas referendumā, neko jau tas nemainīja un nevarēja mainīt :)
Cik zinu ES ir 2p.k. daļas uzvarētājvalstu pojekts, tobiš, ASV un britu, kamēr Psrs nodarbojās ar sociālismu visā pasaulē. Un tāds tas ir arī šodien.
Līdz ar to, briti varētu izstāties tikai tad, ja būtu nodibinātas viņiem nepieciešamas un jaunas pārvaldes formas ES.
Neesmu speciālists, taču izskatās, ka nekā tāda nav (izņemot Nato).]
Kā jau juristi norādīja, juridiski faktiski vispār nekas nav noticis, tjip ,,proverka dokumentov" :))
Nedomāju vis
6. Jūlijs 2016 / 22:59
12
ATBILDĒT
Apžēliņ, arī par Brexit Jurčikam ir vienīgais pareizais viedoklis. Un atkal viņš visu zina labāk nekā lielākā daļa pasaules analītiskās preses, politiķu un komentētāju, kas darbojas uz rietumiem no Zilupes. Vairs nepārsteidz. Un arī neuzjautrina. Trollis, kā pats arī norāda.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 17
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties