1. Novembris 2016 /NR. 44 (947)
Skaidrojumi. Viedokļi
Būvniecības tiesības Vācijā
3
Dr. iur.
Hennings Jensens
MJI, Rechtsanwalt (Vācijas advokāts), zvērināts advokāts ZAB “bnt Klauberg Krauklis” 

Vācijas būvniecības nozare un būvniecības tirgus aug – tādēļ aug arī interese par būvniecības darbu veikšanas iespējām šajā valstī. Tas attiecas gan uz tiem Latvijas uzņēmumiem, kuri vēl tikai apsver iespēju darboties Vācijas tirgū, gan arī tādiem, kuri šo soli jau ir spēruši. Šī iemesla dēļ ir svarīgi saprast dažādus juridiskas dabas jautājumus, kuri ir saistīti ar attiecīgās ieceres realizēšanu praksē.

Šis raksts ieinteresētiem juristiem un būvuzņēmējiem sniegs pārskatu par jautājumiem, kas saistīti gan ar publiskajām būvniecības tiesībām un būvniecības līgumtiesībām, gan arī ar sociālās apdrošināšanas tiesībām un darba likumiem. Raksts arī aplūkos, kādā veidā darba iespējas Vācijā ietekmēs plānotās tiesību aktu izmaiņas būvniecības jomā,1 kuru pieņemšana tiek plānota 2017. gadā.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
3 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Senlatvietis
2. Novembris 2016 / 12:27
0
ATBILDĒT
Jāteic, ka pāris Vācijas būvnormatīvos iestrādātās idejas ir diez gan labas un pat aizgūstamas.
Eksperts
1. Novembris 2016 / 15:04
3
ATBILDĒT
Vai žurnāla "Jurista Vārds" redakcija var nosaukt šī raksta tulkotāju? Esmu pārliecināts, ka godātais raksta autors pats nav tulkojis savu rakstu no vācu valodas uz latviešu valodu un būs nepatīkami pārsteigts par sava raksta tulkojumu. Šajā rakstā kā īlens no maisa duras tulkotāja neprasme. Piemēram, rakstā ir pareizi nosaukts likums vācu valodā, bet pilnīgi aplami ir apgalvots, ka Vācijā pastāvot dzīvokļu īpašnieku biedrības. VĀCIJA NAV UN NEKAD NAV PASTĀVĒJUŠAS DZĪVOKĻU ĪPAŠNIEKU BIEDRĪBAS. Saskaņā ar Vācijas Dzīvokļa īpašuma likumu šajā gadījumā runa ir par dzīvokļu īpašnieku kopībām. Tās nav juridiskas personas, tomēr tām piemīt daļēja tiesībspēja un tās visas ir reģistrējamas īpašā publiskajā reģistrā. Kurš atbild par raksta tulkojuma kvalitāti?
Redakcija > Eksperts
3. Novembris 2016 / 14:39
0
ATBILDĒT
Labdien!

Atbildot uz Jūsu jautājumu, varam paskaidrot, ka rakstu šādā redakcijā jeb latviešu valodā "Jurista Vārdam" iesūtīja pats tā autors.
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties