21. Novembris 2017 /NR. 48 (1002)
Notikums
"Jurista Vārda" forumā diskutē par tiesiskās sistēmas nākotni valsts otrajā simtgadē
Forums "Latvijas tiesiskās sistēmas izaicinājumi valsts otrajā simtgadē" pulcēja vairāk nekā 300 dalībnieku.
Boriss Koļesņikovs

Šī gada 7. novembrī klajā nāca žurnāla "Jurista Vārds" 1000. laidiens, kurā simts redakcijas uzrunāti Latvijas tiesībnieki aplūkoja pašreizējo tiesiskās sistēmas stāvokli, kā arī izvirzīja priekšlikumus nepieciešamajiem attīstības virzieniem. Šis īpašais žurnāla laidiens kalpoja par ievadu žurnāla autoru un lasītāju forumam "Latvijas tiesiskās sistēmas izaicinājumi valsts otrajā simtgadē", kas savukārt notika 10. novembrī Latvijas Universitātes (LU) Lielajā aulā un kuru "Jurista Vārds" rīkoja ar sava izdevēja – VSIA "Latvijas Vēstnesis", kā arī LU Juridiskās fakultātes, Tiesu administrācijas un Eiropas Sociālā fonda projekta "Justīcija attīstībai" atbalstu.

Forumu, uz kuru pulcējās vairāk nekā 300 dalībnieku, atklāja Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis un LU rektors Indriķis Muižnieks, savukārt tālāk pasākums ritēja trīs sesijās: tiesiskās sistēmas efektivitāte un nākotnes ideālā tiesu sistēma; tieslietu un ekonomikas mijiedarbība – caur labas likumdošanas (un tās pretmeta – normofīlijas) prizmu; jurista izglītības un nodarbinātības perspektīvas uz robotizācijas un mākslīgā intelekta attīstības fona. Forumu noslēdza "Jurista Vārda" ikgadējā studentu darbu konkursa rezultātu paziņošana un žurnāla 1000. laidiena iznākšanas svinības.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties