6. Februāris 2018 /NR. 6 (1012)
Informācija
Rokasgrāmata profesionālai un atbildīgai žurnālistikai
1

Laikā, kad īpaši daudz tiek runāts arī par žurnālistikas kvalitāti Latvijā un plašsaziņas līdzekļu atbildību par savu darbu, kam demokrātiskā valstī ir neatsverama loma, kļuvusi pieejama jaunā "Rokasgrāmata žurnālistiem". Tomēr maldīgi uzskatīt, ka tās lasītājs var būt vienīgi mediju videi piederīgais, jo faktiski daudzās situācijās līdz ar žurnālistu tiesībām saņemt informāciju pastāv arī kāda – visbiežāk iestāžu un institūciju – pienākums tādu sniegt. Tādēļ informatīvos nolūkos šis materiāls noderēs ikvienam, kuram ir vai varētu būt saskare ar informācijas sniegšanu plašsaziņas līdzekļiem.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
K.Strada-Rozenberga
30. Oktobris 2018 / 13:50
0
ATBILDĒT
Nupat, profesionālas vajadzības vadīta, pamanīju šo izdevumu un iepazinos ar tā saturu. Iecere uzteicama un apņemšanās apveicama, taču izpildījums sagādā vilšanos. Pirmkārt, man šķiet virspusējs. Otrkārt, terminoloģiski vietām ļoti būtiskas neprecizitātes, kas, jo īpaši pieņemot, ka galvenie lasītāji nebūs juristi, var radīt neskaidrības un apjukumu, terminu tālāku nepareizu lietojumu utml. Paviršība pret terminiem (kaut vai spriedums vai lēmums, kriminālatbidlības noilgums vai sodāmības dzēšana utt.) rada nenopietnu iespaidu. Kaut gan tagad saprotu, kāpēc sižetos tik bieži tie nepareizie termini pavīd, ja jau tie pat Rokasgrāmatā iekļauti.... :)
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties