1. Oktobris 2019 /NR. 39 (1097)
Redaktora sleja
Oktobris – saldējuma mēnesis
1

Apmēram pusi oktobra dienu līs (svārstoties starp "pāris lietusgāzēm" un "lietus periodiem"), turpretī pārējā laikā varam pamatoti cerēt ja ne gluži uz saulainām, tad vismaz sausām debesīm. Vidējā gaisa temperatūra dienā šomēnes vēl turēsies virs 10 grādiem pēc Celsija skalas, naktīs gan būs stipri vēsāks. Aptuveni tādu oktobri mums pašlaik sola meteorologi.

Tomēr, neskatoties uz rudenīgo prognozi, "Jurista Vārds" aicina lasītājus šomēnes ēst saldējumu! Kāpēc?

Tādēļ, ka tieši šodien, 1. oktobrī, sākas un līdz mēneša beigām turpinās akcija, kuras laikā abonēt žurnālu "Jurista Vārds" 2020. gada 12 mēnešiem iespējams ar ievērojamu – 10 eiro – atlaidi. Savukārt šādā veidā gūto ietaupījumu aicinām izlietot darba spara stiprināšanai, kopā ar kolēģiem apēdot, piemēram, saldējumu! Mēs redakcijā veicām eksperimentu – veikalā laimējās atrast saldējumu par akcijas cenu, un par 10 eiro iznāca veseli 19 vafeļu glāzītēs. Tiešām iespaidīgi!

To, kā mums veicās ar šo "gandrīz 20" saldējumu notiesāšanu, iemūžinājām video un foto formātā – mini filmiņa tieši šodien startēs sociālajos tīklos un, ļoti cerams, iedvesmos mūsu lasītājus ne vien abonēt žurnālu nākamajam gadam (par ko mēs tiešām ļoti priecātos), bet arī kādā veidā iepriecināt savus tuvākos un tālākos kolēģus.

Jo rudenī dzīves un darba priekam noder jebkādi pozitīvi emocionāli stimuli! Turklāt, kaut arī jurista darbs ļoti bieži ir vienpatīgs un stipri individuāls domāšanas (mocīšanās) un rakstīšanas process, vienmēr paliek spēkā atziņa, ka "viens nav karotājs" un "komandā ir spēks". Tādēļ novērtēsim un iepriecināsim savus kolēģus – vai nu ar saldējumu, vai patīkamu sarunu (kuras laikā var apspriest kādu "Jurista Vārda" publikāciju), vai ko citu.

Ļoti ceram, ka visos mūsu lasītāju darba kabinetos un dzīvesvietās apkure beidzot ir pieslēgta un mūsu šī gada reklāmas moto neizraisīs drebuļus. Ja "Jurista Vārda" mērķauditorija būtu, piemēram, jūrnieki vai meža darbinieki, optimistiskajam sauklim droši vien būtu jāizvēlas kāds "siltāks" produkts. Tomēr, atšķirībā no svaigo gaisu vienmēr elpojošajām profesijām, normatīvo aktu radītājs un tiesību piemērotājs uz vējaino un lietaino dabu parasti noraugās caur logu, sēžot apkurinātā telpā un pie siltumu izstarojoša datora monitora... noraugās, atšķir jaunāko "Jurista Vārdu", uzzina kolēģu domas par, teiksim, procesuālās ekonomijas principu, uzņēmuma līguma laušanas iespējām vai azartspēļu regulējumu sporta nozarē, ar klusu prieku pasniedzas pēc saldējuma un savā iztēlē jau skata nākamo saulaino vasaru!

Uz tikšanos, cienījamie lasītāji, katru otrdienu arī 2020. gadā!

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Gailīte D. Oktobris – saldējuma mēnesis. Jurista Vārds, 01.10.2019., Nr. 39 (1097), 2.lpp.
patīk
drukāt
VISI RAKSTI 1. Oktobris 2019 /NR. 39 (1097)
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
L.P.
1. Oktobris 2019 / 12:35
0
ATBILDĒT
Interesanta sleja - galvenā doma formulēta īsumā, dažās rindkopās, meistarīgi uzrakstīta, turklāt cauri vijas arī vairāki vērā ņemami priekšlikumi. Oktobris tiešām arī var būt saldējuma mēnesis!
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties