15. Oktobris 2019 /NR. 41 (1099)
Akadēmiskā dzīve
Studiju un zinātniskās pētniecības process Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes katedru skatījumā
6

Krimināltiesisko zinātņu katedra Prof. Dr. iur. Kristīne Strada-Rozenberga LU Juridiskās fakultātes Krimināltiesisko zinātņu katedras vadītāja Foto no personīgā arhīva Krimināltiesisko zinātņu katedra ir tā LU Juridiskās fakultātes katedra, kuras atbildības jomā ir jautājumi, kas saistāmi ar vienu no bīstamākajām sabiedriskajām parādībām – noziedzīgiem nodarījumiem. Šī joma, iespējams, vairāk nekā citas prasa noteiktību, stingrību un ...

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
6 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Dina Gailīte
17. Oktobris 2019 / 12:16
0
ATBILDĒT
Labdien, cienījamie "Jurista Vārda" lasītāji un komentētāji!
Acīmredzot šī ir reize, kad nepieciešams skaidrojums no redakcijas puses par to, kā tapis šis materiāls un kāpēc neviens no autoriem nav pelnījis nekādus pārmetumus.
Gatavojot publicēšanai LU JF dekānes interviju sakarā ar fakultātes simtgadi, radās ideja, ka nepieciešami arī nelieli (!) katedru komentāri kā informatīvs papildinājums sarunai par fakultāti kopumā. Lūdzām visu katedru vadītājus šādu ieskatu katedru galvenajos darba virzienos mums sagatavot. Tā kā laika bija ļoti maz (dažas dienas), runa bija par ļoti lakoniskiem tekstiem - dažas rindkopas, maksimums viena word lapa. Daži no autoriem pie šīs sākotnējās norunas pieturējās, daži tomēr iesūtīja garākus aprakstus, tai skaitā par katedras vēsturi, pasniedzēju publikācijām utt.
Rezultātā katedru darba atspoguļojums iznācis apjoma un satura ziņā ļoti nevienmērīgs. Taču vaina par to noteikti nav jāuzņemas autoriem, bet gan redakcijai, kas, redzēdama šīs atšķirības, neinformēja lakoniskāko tekstu autorus par citu kolēģu veikuma plašāko apjomu un nepiedāvāja tekstus proporcionāli paplašināt. Mūsu attaisnojumam varam minēt tikai laika trūkumu.
Atvainojamies par šo situāciju gan publikācijas autoriem, gan lasītājiem!
Lūdzu arī šajā komentāru telpā ievērot pieklājību, savstarpēju cieņu un cilvēcību.
Kails karalis
16. Oktobris 2019 / 13:55
10
ATBILDĒT
Ne lai sabojātu svētku noskaņojumu, bet paskatoties patiesībai acīs, nu nav tur ne īsti zinātnes, ne īsti pasniegšanas. Visi mācībspēki darbojas ārp[us faktultātes un caurskrienot mēģina kaut ko izdarīt LU. Farss.
Students
15. Oktobris 2019 / 21:52
6
ATBILDĒT
Paldies A.Kārkliņai, J.Plepam, J.Kārkliņam un A.Bukam par savu katedru ieguldījuma apskatu plašākā, t.sk., vēsturiskā aspektā, kā arī cieņpilnu stāstījumu par katra mācībspēka devumu konkrētās tiesību nozares attīstībā.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 3
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties