25. Augusts 2020 /NR. 34 (1144)
Sludinājumi. Reklāma
Zvērināts advokāts piedāvā iespēju pieteikties uz jurista palīdzes / palīga amatu
3

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Zvērināts advokāts piedāvā iespēju pieteikties uz jurista palīdzes / palīga amatu. Jurista Vārds, 25.08.2020., Nr. 34 (1144), 13.lpp.
patīk
drukāt
VISI RAKSTI 25. Augusts 2020 /NR. 34 (1144)
3 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Labs
31. Augusts 2020 / 16:23
3
ATBILDĒT
Sludinājums kā sludinājums, nekā īpaša, vismaz kāds kādam piedāvā iespēju praktizēties. "Cilvēk", kādas darba iespējas citiem piedāvājat Jūs?
cilveks
27. Augusts 2020 / 17:04
4
ATBILDĒT
bezmaksas padomi šim zvērinātam advokātam:
1) Minimālā darba alga nedrīkst būt mazāka par valsts noteikto minimumu. Šobrīd tas ir 430 eiro mēnesī.
2) Par valsts noteiktās minimālās mēneša darba algas nenodrošināšanu, ja persona nodarbināta normālo darba laiku, vai minimālās stundas tarifa likmes nenodrošināšanu piemēro naudas sodu darba devējam — fiziskajai personai — no astoņdesmit sešām līdz simt četrpadsmit naudas soda vienībām, bet juridiskajai personai — no simt septiņdesmit līdz tūkstoš četrsimt divdesmit naudas soda vienībām.

Tīri ziņķārības pēc - kādā izšķirtspējā CV jāpievieno fotogrāfija?

Gribētos zināt arī vai DVI ir mainījusi savas domas par tiesībām pieprasīt fotogrāfijas: https://lvportals.lv/skaidrojumi/234360-meklejot-darbiniekus-vinu-foto-prasit-nedrikst-2011


Ieteikums JV redakcijai - sekot līdzi, kāda satura sludinājumi tiek publicēti.
Vērotājs > cilveks
1. Septembris 2020 / 05:23
4
ATBILDĒT
Cilvēkveidīgais, kāda jēga no taviem bezmaksas padomiem, ja tie visi īsti neatbilst reklāmas saturam?

No reklāmas taču redzams, ka atlīdzība var pārsniegt 430 EUR, turklāt pat nav skaidrs, vai tās būs darba attiecības, vai nē, līdz ar to vispār noteikums par minimālo darba algu var neiestāties (varbūt tā ir tikai īslaicīga stāžēšanās?).

Fotogrāfijas sūtīšana vispār ir izteikta lūguma veidā. Tā pat nav prasība, kā tu norādi, tādēļ to var pildīt vai nepildīt. Turklāt vērtējuma jautājums ir, vai šādā situācijā, kad no reklāmas izriet, ka darbs varētu būt saistīts ar cilvēku apkalpošanu, panks ar tetovējumu uz pieres varētu pretendēt uz šādu vakanci. Pirms raksti, labi padomā, ko raksti.

Jāpiekrīt Labajam, ka jāpriecājas par katru iespēju, ko kāds nodrošina jaunajai paaudzei. Tādi formālisti kā tu patiešām nekādas iespējas nevienam nerada, bet gan strādā visu mūžu par minimālo algu un priecīgi plaukšķina, kad to Saeima paaugstina.
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties