24. Augusts 2021 /NR. 34 (1196)
Sludinājumi. Reklāma
Ieslodzījuma vietu pārvalde aicina darbā Juridiskās daļas vadītāju

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7. panta prasībām: amatam nepieciešama vismaz 2. līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs;
  • latviešu valodas zināšanas atbilstošas C līmeņa 2. pakāpei;
  • vismaz 5 gadu darba pieredze vadītāja amatā juridiskajā jomā;
  • pieredze iekšējo, ārējo normatīvo aktu un juridisko dokumentu izstrādē;
  • zināšanas par valsts pārvaldes darbības pamatprincipiem;
  • zināšanas administratīvajā procesā un civiltiesību jomā;
  • spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus, augsta atbildības izjūta, kā arī labas saskarsmes spējas.

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt pārvaldes un tās struktūrvienību izstrādāto rīkojumu, iekšējo, ārējo normatīvo aktu projektu, līgumu tiesiskuma pārbaudi;
  • izstrādāt normatīvo aktu un administratīvo aktu projektus;
  • izskatīt iesniegumus un sniegt uz tiem atbildes;
  • nodrošināt pārvaldes pārstāvību tiesā un tiesvedības dokumentu sagatavošanu;
  • savas kompetences ietvaros sniegt metodisku vai konsultatīvu atbalstu pārvaldes nodarbinātajiem.

Mēs piedāvājam:

  • atalgojumu no 1253 līdz 1647 eiro pirms nodokļu nomaksas;
  • sociālās garantijas, tai skaitā, veselības apdrošināšanas polisi;
  • interesantu un atbildīgu darbu draudzīgā kolektīvā;
  • profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas.

Pieteikuma vēstuli un CV aicinām sūtīt uz pasts@ievp.gov.lv līdz 31.08.2021. Tālrunis uzziņām: 67290148

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 13.pantu, Ieslodzījuma vietu pārvalde informē, ka: jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi; datu pārzinis ir Ieslodzījuma vietu pārvalde, kontaktinformācija: Stabu iela 89, Rīga, LV-1009.

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Ieslodzījuma vietu pārvalde aicina darbā Juridiskās daļas vadītāju. Jurista Vārds, 24.08.2021., Nr. 34 (1196), 17.lpp.
VISI RAKSTI 24. Augusts 2021 /NR. 34 (1196)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties