28. Septembris 2021 /NR. 39 (1201)
Sludinājumi. Reklāma
Latvijas Republikas tiesībsargs aicina darbā vecāko juristu/-i

Latvijas Republikas tiesībsargs izsludina pieteikšanos uz brīvo amata vakanci – Tiesībsarga biroja Sociālo, ekonomisko un kultūras tiesību nodaļas VECĀKAIS/-Ā JURISTS/-E

Prasības pretendentiem:

  • augstākā akadēmiskā vai augstākā profesionālā izglītība tiesību zinātnēs, maģistra grāds tiesību vai sociālajās zinātnēs;
  • padziļināta izpratne par sociālajām, ekonomiskajām un kultūras tiesībām, labas pārvaldības un tiesiskās vienlīdzības principu un valsts pārvaldi (labas zināšanas Eiropas un starptautiskajās tiesībās tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • praktiska darba pieredze (vismaz 3 gadi) administratīvo, cilvēktiesību vai konstitucionālo tiesību jomā (pieredze sociālo, ekonomisko un kultūras tiesību jomā tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • labas angļu valodas (mutvārdos un rakstos) un krievu valodas zināšanas (citu svešvalodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību);
  • datora un biroja tehnikas izmantošanas prasmes pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, teicamas komunikācijas un saskarsmes prasmes.

Pienākumi:

  • juridisku atzinumu, viedokļu sagatavošana;
  • mutisku konsultāciju sniegšana apmeklētājiem;
  • tiesībsarga pārstāvība valsts un pašvaldību institūcijās, tiesā, attiecībās ar fiziskām un juridiskām personām.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu Latvijas nacionālajā cilvēktiesību aizsardzības institūcijā;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi un zināšanas;
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu;
  • elastīgus darba apstākļus un iekļaujošu darba vidi;
  • profesionālu, draudzīgu un atsaucīgu kolēģu komandu;
  • mēnešalga, sākot no 1300 EUR pirms nodokļu nomaksas (pārbaudes laikā).

Pieteikuma dokumentus (motivētu pieteikumu, CV un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas) līdz 2021. gada 20. oktobrim sūtīt uz e-pastu: tiesibsargs@tiesibsargs.lv, tālrunis uzziņām 67201400, 27862939.

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Latvijas Republikas tiesībsargs aicina darbā vecāko juristu/-i. Jurista Vārds, 28.09.2021., Nr. 39 (1201), 9.lpp.
VISI RAKSTI 28. Septembris 2021 /NR. 39 (1201)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties