5. Oktobris 2021 /NR. 40 (1202)
Redaktora sleja
Mums ir, par ko parunāt

Māksla kā provokācija, jaunais īres likums, kriptovalūtas tiesiskais regulējums un darba tiesības pandēmijas apstākļos, nemaz nerunājot par "dienišķajiem" grozījumiem Kriminālprocesa vai Civilprocesa likumā, – Latvijas tiesiskā sistēma un sabiedrības dzīve piegādā nebeidzamus tematus un problēmas, kam risinājums meklējams juridiskās diskusijās.

Tikpat plašs ir arī žurnāla "Jurista Vārds" kopā ar mūsu daudzskaitlīgajiem autoriem un aktīvajiem lasītājiem veidotais domu apmaiņas lauks, cenšoties piepildīt mūsu darba mērķi: veicināt Latvijas tiesiskās sistēmas pozitīvu attīstību un celt Latvijas juristu profesionālo kvalifikāciju. No tā, protams, dabiski izriet arī praktiskā puse: "Jurista Vārds" kalpo par ikdienas darba instrumentu gan tiesību politikas veidotājiem, gan tiesību zinātniekiem, gan tiesību piemērotājiem (ko, piemēram, apliecina daudzos tūkstošos mērāmās atsauces uz žurnāla rakstiem Latvijas tiesu spriedumos).

Šis rudens nāk ar jaunumiem mūsu lasītājiem. Piedāvājam izvēlēties vienu no trim jaunajiem "Jurista Vārda" abonementu veidiem – kas veidoti tā, lai pielāgotos dažādām lietotāju vajadzībām: individuāliem lasītājiem (abonements "Mazais" – ar vienu personalizētu piekļuvi "Jurista Vārda" digitālajiem resursiem), nelielam juristu kolektīvam (abonements "Vidējais" – līdz desmit digitālā satura lietotājiem) un lielam birojam (abonements "Lielais" – līdz 30 lietotājiem).

Visos trijos variantos abonenti saņems žurnālu "Jurista Vārds" (drukas un digitālajā formātā) un varēs neierobežotā (!) apjomā lietot milzīgo "Jurista Vārda" digitālo arhīvu, kas neapšaubāmi ir lielākā juridisko publikāciju krātuve Latvijā ar vairāk nekā 15 000 vienību, ko radījuši pāri par 1700 dažādu autoru – tiesību zinātnieku un praktiķu.

Jaunā abonēšanas forma nodrošinās arī iespēju katram digitālo resursu lietotājam portālā juristavards.lv veidot savu profilu un izmantot personalizētās iespējas (veidot rakstu kolekcijas, atstāt piezīmes utt.).

Abonēšanu varēs ātri un ērti veikt mūsu jaunajā interneta veikalā juristavards.lv/veikals. Jāuzsver, ka dažādie abonementa veidi būs pieejami tieši šeit, nevis, piemēram, "Latvijas Pastā", kur var pasūtīt drukāto žurnālu, bet automātiski saņemt digitālos pakalpojumus nav iespējams. Tādēļ aicinām visus tos, kas nolēmuši lasīt "Jurista Vārdu" arī nākamgad, ērtības labad noformēt abonementus tieši internetveikalā.

Un vēl ļoti svarīga ziņa: tieši jaunajā internetveikalā visi mūsu šī gada abonenti varēs iegādāties "Jurista Vārdu" nākamajam gadam ar 10 % atlaidi (jebkuru abonementa veidu)! Tam paredzēto atlaižu kodu saņemsit vēstulē šajā nedēļā.

Redakcijas vārdā vēlos izteikt sirsnīgu pateicību par mūsu darba novērtējumu, kam labākais apliecinājums ir "Jurista Vārda" abonentu skaits, kas šogad ir pat pieaudzis (neskatoties uz pandēmiju, juridisko biroju konsolidācijām utt.). Ļoti ceram, ka "Jurista Vārds" ir bijis gan praktiski noderīgs, gan ļāvis sekot norisēm Latvijas tiesiskajā sistēmā, gan licis lasītājiem justies piederīgiem Latvijas juristu saimei, kuras kopīgais mērķis, neskatoties uz kaislīgām diskusijām un dažādiem uzskatiem (kas spilgti redzami arī mūsu lappusēs), ir tiesiskums un demokrātija.

Uz tikšanos katru otrdienu arī 2022. gadā!

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Gailīte D. Mums ir, par ko parunāt. Jurista Vārds, 05.10.2021., Nr. 40 (1202), 2.lpp.
patīk
drukāt
VISI RAKSTI 5. Oktobris 2021 /NR. 40 (1202)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties