18. Janvāris 2022 /NR. 3 (1217)
Sludinājumi. Reklāma
Augstākā tiesa aicina darbā zinātniski analītisko padomnieku

Latvijas Republikas Augstākā tiesa
Senāts
konkursa kārtībā aicina darbā

ZINĀTNISKI ANALĪTISKO PADOMNIEKU (-CI)

Tieslietu padomes sekretariātā

Galvenie amata pienākumi:

  • sagatavot analītisku informāciju par Tieslietu padomē izskatāmajiem jautājumiem;
  • veikt zinātniskās pētniecības darbu, par nacionālo, Eiropas Savienības un starptautisko tiesību jautājumiem;
  • piedalīties Tieslietu padomes lēmumu un atzinumu projektu sagatavošanā;
  • sagatavot nepieciešamo informāciju Eiropas Savienības Tieslietu padomju (ENCJ) sadarbības tīkliem, kā arī citām starptautiskās sadarbības institūcijām.

Galvenās prasības amata kandidātiem:

  • maģistra grāds tiesību zinātnēs;
  • teicamas latviešu valodas un vismaz vienas svešvalodas (angļu, vācu, vai franču valodas) zināšanas;
  • iepriekšēja pieredze darbā tiesu sistēmā vai zinātniski pētnieciskajā darbā vismaz 3 gadi.

Pārējās prasības:

  • izcilas darba organizēšanas un plānošanas prasmes;
  • prasme analizēt un argumentēt situācijas;
  • sadarbības un prezentēšanas prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • profesionālo zināšanu un pētniecības pieredzes pilnveidošanas iespējas;
  • sociālās garantijas, t.sk., veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • mēnešalgu 2300 euro (bruto).

Pieteikums un CV iesniedzams, izmantojot e-pastu: vakance@at.gov.lv ar norādi – Tieslietu padomes sekretariāta padomnieka amatam

Iesniegšanas termiņš – 2022. gada 1. februāris.

Informējam, ka Augstākā tiesa apstrādās Jūsu pieteikumā norādītos personas datus atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.

VISI RAKSTI 18. Janvāris 2022 /NR. 3 (1217)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties