29. Marts 2022 /NR. 13 (1227)
Sludinājumi. Reklāma
Senāts aicina darbā zinātniski analītisko padomnieku

Latvijas Republikas Augstākā tiesa
Senāts

konkursa kārtībā aicina darbā uz
ZINĀTNISKI ANALĪTISKĀ PADOMNIEKA(-CES) amata vietu
Civillietu departamentā

Galvenās prasības amata kandidātiem:

  • maģistra grāds tiesību zinātnēs;
  • teicamas latviešu un labas angļu/vācu/franču valodas zināšanas;
  • iepriekšēja pieredze darbā tiesu sistēmā vai zinātniski pētnieciskajā darbā civiltiesību jomā vismaz 5 gadi.

Pārējās prasības:

  • prasme analizēt situāciju un atrast piemērotāko risinājumu;
  • prasme strādāt ar liela apjoma sarežģītu informāciju;
  • prasme noteikt prioritātes;
  • orientācija uz attīstību un rezultātu sasniegšanu.

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt zinātniskās pētniecības darbu, kas nepieciešams departamenta darbības nodrošināšanai, tostarp analizēt departamenta judikatūru un izstrādāt priekšlikumus tās pilnveidošanai;
  • piedalīties nolēmumu projektu izstrādē sarežģītās lietās;
  • pārstāvēt departamentu konferencēs, nepieciešamības gadījumā ar priekšlasījumiem;
  • pārstāvēt departamentu darba grupās, Saeimas komisijās un citās institūcijās;
  • veikt citus pienākumus, atbilstoši amata kompetencei, saskaņā ar departamenta priekšsēdētāja rīkojumiem.

Mēs piedāvājam:

  • profesionālo zināšanu un pētniecības pieredzes pilnveidošanas iespējas;
  • profesionālus un atsaucīgus kolēģus;
  • darbu vēsturiskajā Latvijas Tiesu pils ēkā Rīgas centrā;
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • elastīga darba laika un attālinātā darba iespējas;
  • mēnešalgu 2300 eiro (bruto).

Amata pretendentam jāiesniedz motivēts pieteikums, adresēts Augstākās tiesas priekšsēdētājam, kurā norādīta un analizēta līdzšinējā pieredze pētniecības darbu izstrādē. Pielikumā pievienojams profesionālās darbības un izglītības apraksts (CV), nenorādot sensitīva rakstura informāciju.
Pieteikums un CV iesniedzams, izmantot e-pastu vakance@at.gov.lv ar norādi – CLD padomnieka amatam.

Iesniegšanas termiņš: 2022. gada 7. aprīlis (ieskaitot)

Informējam, ka Augstākā tiesa apstrādās Jūsu pieteikumā norādītos personas datus atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Senāts aicina darbā zinātniski analītisko padomnieku. Jurista Vārds, 29.03.2022., Nr. 13 (1227), 35.lpp.
VISI RAKSTI 29. Marts 2022 /NR. 13 (1227)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties