29. Novembris 2022 /NR. 48 (1262)
Notikums
Valsts augstākie apbalvojumi – Latvijas juristiem
1
Valsts prezidents Egils Levits pasniedz valsts apbalvojumus. Atzinības krusta komandiere Augstākās tiesas senatore Ināra Garda
Foto: Ilmārs Znotiņš

Valsts svētkos, 18. novembrī, Rīgas pilī tika pasniegti Latvijas valsts augstākie apbalvojumi – Triju Zvaigžņu ordenis, Viestura ordenis un Atzinības krusts.

Starp apbalvotajiem šoreiz bija arī vairāki tiesībnieki, kas ar izcilu, ilggadēju un godprātīgu darbu devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kā tiesiskas un demokrātiskas valsts stiprināšanā.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Tiesībnieks
29. Novembris 2022 / 15:21
3
ATBILDĒT
Atzīnības krustu piešķīra tiesībniecei Lailai Medinai, kura ar ilglaicīgu ungodprātīgu darbu devusi ieguldījumu Latvijas kā tiesiskas un demokrātiskas valsts stiprināšanā. Minētā tiešibniece ir atzīta par vainīgu un sodīta par nolaidību, par to, ka, būdama Satikmes ministrijas Jūrniecības departamneta direktora vietniece ierēdne, nevērīgi un neapzināti pildot amatapersonas pienākumus, nodarīja būtisku kaitējumu valsts interesēm, pienākumu atlīdzināt Zviedrijas kapitālsabiedrībai zaudējumus 6 892 085 ASV dolāru, tas ir, 4 038 761,80 latu, kas minētajai sabiedrībai tika nodarīti sakarā ar kuģa pārdošanu un sagriešanu metāllūžņos bez īpašnieka piekrišanas.
Vai par to tiesībniecei atrasts amats ES tiesā un vēl papildus pieškirts valsts apalvojums- Atzinības krusts? Kāpēc tā degradēt valsts apbalvojumus?
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties