30. Maijs 2023 /NR. 22 (1288)
Redaktora sleja
Uz redzēšanos "Jurista Vārda" lappusēs!

Mana sadarbība ar "Jurista Vārdu" aizsākās pirms vairāk nekā desmit gadiem ar rakstiem par Eiropas Savienības tiesībām, tam sekoja darbs viesredaktores statusā, 2020. gadā veidojot grāmatžurnālu par datiem un to izmantošanu, bet aizvadītos vairāk nekā divus gadus esmu bijusi "Jurista Vārda" redakcijas tieslietu redaktore. Šobrīd izaicinājumi, kas cieši saistīti ar tiesību zinātni, liek man veikt korekcijas savās ikdienas gaitās un šķirties no darba "Jurista Vārda" redakcijā.

Tāpēc šodien vēlos pateikties autoriem un "Jurista Vārda" kolēģiem, ar kuriem strādājot esmu guvusi iedvesmas avotus un dzinuļus jaunām idejām un to realizācijai, kopā veidojot tematiskos žurnāla laidienus, grāmatžurnālus un gatavojot visdažādākos rakstus. Tā ir bijusi fantastiska pieredze, ko esmu guvusi, ar autoru palīdzību aktualizējot Latvijas tiesību jautājumus, kas rezultējās iknedēļas publikācijās. Patiess prieks bija strādāt gan ar ļoti pieredzējušiem autoriem, gan ar autoriem, kuriem tās bija tikai pirmās publikācijas. Īpaši jaunie autori bija pamanāmi "Jurista Vārda" studentu pētniecisko darbu konkursos, kuru rīkošanā arī pati piedalījos. Tādēļ vēlos aicināt jaunos kolēģus juristus aktīvi iesaistīties šajā konkursā, lai ne tikai sniegtu pienesumu tiesību zinātnei, bet arī pieteiktu sevi kā zinošus ekspertus kādā konkrētā tiesību jautājumā.

Īpaši vēlos pateikt paldies par iespēju intervēt izcilas personības – tā ir nenovērtējama pieredze, kuru ieguvu. Ārkārtīgi augsti vērtēju šīs sarunas. Turklāt, šobrīd apzinoties, kāds darbs tiek ieguldīts interviju tapšanā – gan jautājumu sastādīšanā, gan sarunas atšifrēšanā, lasu intervijas un vērtēju tās jau pavisam no cita skatpunkta.

Tomēr aiziešana no redakcijas nenozīmē, ka atvados no lasītājiem pavisam. Savu sadarbību ar "Jurista Vārdu" noteikti turpināšu, bet viesredaktores statusā, tādēļ tematisko laidienu vai grāmatžurnālu projektu ietvaros turpināšu uzrunāt autorus un aicināt dalīties ar savām pārdomām rakstu formā. Pirmais tematiskais numurs, ko esmu ieplānojusi veidot jau nākamgad, būs par dezinformāciju, ņemot vērā šī temata aktualitāti un informācijas trūkumu par šo problēmu. Nākamais – par ilgtspēju. Noteikti turpināšu attīstīt juridisku diskusiju arī par dzīvnieku tiesībām.

Tāpat vēlos pateikties "Jurista Vārda" redakcijai – par līdzšinējo lielisko sadarbību, pārdomām un idejām, kā arī ieteikumiem. Man bija patiess prieks būt daļai no "Jurista Vārda" redakcijas, un, kā jau minēju, sadarbība turpināsies.

Tādēļ neatvados pavisam, bet gan saku – uz redzēšanos "Jurista Vārda" lappusēs arī turpmāk!

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Soņeca V. Uz redzēšanos "Jurista Vārda" lappusēs!. Jurista Vārds, 30.05.2023., Nr. 22 (1288), 2.lpp.
VISI RAKSTI 30. Maijs 2023 /NR. 22 (1288)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties