3. Oktobris 2023 /NR. 40 (1306)
Redaktora sleja
"Jurista Vārds" – tavs kompass vienmēr mainīgajā tieslietu pasaulē

Mūsu sociālo tīklu sekotāji jau ir informēti par izmaiņām "Jurista Vārda" redakcijas sastāvā: tieslietu redaktora amatā septembrī ir stājušies Jurijs Georgs Rusakovs un Uldis Krastiņš. Kopā ar Lindu Lielbriedi, kura redakcijā ir jau kopš šī gada sākuma, šie trīs tieslietu redaktori ar jaunu ideju bagāžu un enerģijas lādiņu turpmāk rūpēsies par "Jurista Vārda" satura un viedokļu daudzveidību.

Vērīgs lasītājs būs pamanījis un, cerams, arī pozitīvi novērtējis redakcijas politiku – tieslietu redaktoru statusā piesaistīt aizvien jaunus, talantīgus tiesībniekus no dažādām jurisprudences nozarēm un juridiskajām profesijām. Visi šie jaunie juristi turpina pamatdarbu savā izvēlētajā profesijā, bieži vien paralēli turpina studijas vai arī paši strādā kā augstskolu pasniedzēji un papildus tam dod ieguldījumu žurnāla tapšanā. Darbs "Jurista Vārda" redakcijā dod viņiem iespējas kontaktēties ar ļoti plašu nozares speciālistu loku, kā arī aktualizēt Latvijas juridiskajā sabiedrībā viņuprāt svarīgus tiesībpolitiskus un tiesību piemērošanas jautājumus. Savukārt žurnāla lasītājiem aizvien jaunu spēku ienākšana "Jurista Vārdā" vienmēr nozīmē jaunas tēmas, jaunu skatījumu un jaunus autorus, ko žurnālam piesaista katrs tieslietu redaktors.

Tieslietu un tiesiskā sistēma vienmēr atrodas attīstībā, jo tai nepārtraukti ir jānovērš konstatētās problēmas un jāpielāgojas jaunām tiesiskas un demokrātiskas valsts vajadzībām. "Jurista Vārds" ir viens no instrumentiem, ar kura palīdzību Latvijas tiesiskā sistēma jau vairāk nekā 20 gadus risina šīs nepieciešamības. Atvērtība ne vien dažādiem viedokļiem, bet arī jaunām idejām ir vienmēr bijusi mūsu darba pamatā. Viens no veidiem, kā tas tiek sasniegts, ir – piesaistīt redakcijai jauno juristu spožākos prātus. To darām gan ar ikgadējā studentu konkursa palīdzību (uzmanību: pieteikšanās šī gada konkursam noslēdzas 8. oktobrī!), gan uzrunājot tieslietu redaktora darbam aktīvus, zinošus un ieinteresētus jaunos kolēģus.

Gan redakcijas "nemainīgais kodols", gan mūsu jaunie kolēģi, kā arī, protams, mūsu plašais ārštata autoru loks rūpēsies par to, lai arī nākamgad "Jurista Vārds" kalpotu savai misijai: nodrošinātu augsta līmeņa profesionālu diskusiju par Latvijas tiesībpolitiskajām aktualitātēm, tiesību piemērošanas problēmām un vienlaikus kalpotu par ikdienas palīgu profesionāliem juristiem un mācību bāzi juridiskajai izglītībai un tālākizglītībai.

Jau šonedēļ mūsu abonenti saņems izdevīgu piedāvājumu iegādāties "Jurista Vārdu" 2024. gadam. Atgādinām, ka abonements ietver sevī ne vien iknedēļas žurnālu (drukas un/vai elektroniskā formātā), bet arī pieeju lielākajai juridisko publikāciju datubāzei Latvijā – žurnāla rakstu arhīvam portālā juristavards.lv.

Ar jauniem spēkiem un idejām: "Jurista Vārds" – tavs kompass Latvijas tiesiskajā sistēmā!

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Gailīte D. "Jurista Vārds" – tavs kompass vienmēr mainīgajā tieslietu pasaulē. Jurista Vārds, 03.10.2023., Nr. 40 (1306), 2.lpp.
VISI RAKSTI 3. Oktobris 2023 /NR. 40 (1306)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties