5. Decembris 2023 /NR. 49 (1315)
Notikums
Ievēlēta jauna Zvērinātu notāru padome un pasniegta balva "Gada notārs 2023"
Jaunievēlētā Latvijas Zvērinātu notāru padome
Foto no LZNP arhīva

24. novembrī notika Latvijas zvērinātu notāru kopsapulce, kuras laikā tika ievēlēta jaunā Latvijas Zvērinātu notāru padome (Padome), kā arī pasniegta balva "Gada notārs".

Trīs izaicinoši gadi pasaulē, Latvijā un Zvērinātu notāru padomē

Latvijas zvērinātu notāru kopsapulci atklāja līdzšinējais Padomes priekšsēdētājs Jānis Skrastiņš, kurš Padomes vadītāja pienākumus divos sasaukumos veica pēdējos sešus gadus.

Atskatoties uz pēdējā Padomes sasaukuma paveikto aizvadītajos trīs gados, J. Skrastiņš norādīja, ka šīs Padomes darbs būtiski atšķīries, jo tā veikusi ne tikai normatīvajos aktos minētos pienākumus, bet arī pildījusi krīzes vadības grupas funkciju Covid-19 izraisītās pandēmijas un Krievijas izvērstā kara Ukrainā dēļ.

Pirmo pusotru gadu Padomes darbu raksturo daļēji jaukta vai pilnībā attālināta padomes locekļu dalība sapulcēs, digitālo risinājumu sniegto priekšrocību izmantošana, lai nodrošinātu Latvijas iedzīvotājiem vienlaikus drošus un pieejamus notāra pakalpojumus, kā arī dažādu tehnoloģiju rīku izmantošana arī savstarpējā ikdienas darba procesā.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties