21. Maijs 2024 /NR. 21 (1339)
Notikums
Tieslietu sistēmas darbinieki saņem valsts apbalvojumus
Foto: Jānis Saliņš

Tieslietu ministrijas rīkotā svinīgā pasākumā 10. maijā atjaunotajā Rīgas pils kapelā tika pasniegti valsts apbalvojumi – Ministru kabineta Atzinības raksti un Tieslietu nozares Goda zīmes – izcilākajiem nozares darbinieku.

2024. gads ir īpašs ar to, ka Latvija atzīmē 20 gadus, kopš tā ir Eiropas Savienības un NATO dalībvalsts. Atklājot šī gada tieslietu nozares apbalvošanas pasākumu, tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere, uzsvēra, ka tieši Latvijas izlēmīgais eiroatlantiskais kurss šobrīd ir mūsu sabiedrības drošības un valstiskuma garants – laikā, kad notiek karš starp demokrātiskās vērtībās un likuma varā balstītu Eiropas valsti Ukrainu un barbarisku, totalitāram režīmam izkalpojušos, militarizētu Krieviju. Ukraina šobrīd kara laukā cīnās par Latvijas un visas Eiropas brīvību un drošību. Tādēļ Latvija vienmēr iestāsies par atbalstu Ukrainai līdz tās uzvarai. Krievijas agresija Ukrainā un autoritārisma vēsmas daudzviet pasaulē rada draudus demokrātijai un cilvēktiesībām.

Šādos apstākļos tieslietu sistēmas noturība un pilsoniskā drosme ir tā, kas stāv arī demokrātiskas un tiesiskas Latvijas sardzē.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties