Par dzīvokļa privatizācijas likumību
Augstākās tiesas Senāta spriedums
Lieta Nr.SKC–534
Rīgā 2001. gada 7. novembrī
Tiesas sprieduma pamatošana uz tādām materiālo
tiesību normām, kuras nav norādītas prasības pieteikumā,
nav uzskatāma par prasījuma robežu pārsniegšanu
Latvijas Republikas Augstākās tiesas Senāts šādā sastāvā: sēdes priekšsēdētājs senators R.Namatēvs, senatori O.Druks–Jaunzemis, R.Saulīte, piedaloties Latvijas Republikas Ģenerālprokuratūras prokurorei A.Koškinai un zvērinātam advokātam G.Zemrībo, 2001. gada 7. novembrī atklātā tiesas sēdē izskatīja atbildētāja namu pārvaldes “Avots” kasācijas sūdzību par Augstākās tiesas Civillietu tiesu palātas 2001. gada 2. maija spriedumu Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prasības lietā nepilngadīgo Santas, Aijas, Mārtiņa, Regīnas un Artūra Kokarēviču interesēs pret Intu Kokarēviču, Olgu Doņecku un namu pārvaldi “Avots” par dzīvokļa privatizācijas atzīšanu par spēkā neesošu un Olgas Doņeckas pretprasībā par zaudējumu Ls 3033,33 piedziņu.
Noklausījies senatora R.Saulītes ziņojumu, atbildētāju — namu pārvaldes “Avots” pārstāvja, O.Doņeckas pārstāvja zvērināta advokāta G.Zemrībo un Rīgas pilsētas Valsts un pašvaldības dzīvojamo māju privatizācijas komisijas pārstāvja, kā arī Ainas Oto un prokurores A.Koškinas paskaidrojumus, Latvijas Republikas Augstākās tiesas Senāts
konstatēja:
Inta Kokarēviča bijusi vienistabas dzīvokļa Nr.5 Valmieras ielā 20, Rīgā, īrniece. Kopā ar viņu dzīvoklī pierakstīti nepilngadīgie bērni Santa, Mārtiņš, Regīna, Aija un Artūrs Kokarēviči.
Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt žurnāla abonentam.
Esošos abonentus lūdzam autorizēties:
Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties lasītāju pulkam.
Iegūsi tūlītēju piekļuvi digitālajam saturam!
Piedāvājam trīs abonementu veidus. Vienam lietotājam piemērotākais ir "Mazais" (3, 6 un 12 mēnešiem).
Abonentu ieguvumi:
Eseja „Jurista Vārda” Domnīcā – brīvas formas, apjomā un tēmā neierobežotas pārdomas, kas vērstas tiesiskas domas un prakses attīstības virzienā.
Tā ir iespēja piedalīties juristavards.lv satura veidošanā, rosinot diskusiju par redzēto, dzirdēto vai domās apcerēto.