31. Augusts 2004 /NR. 33 (338)
Informācija
Vai, vēršoties administratīvajā tiesā, var nodarīt kaitējumu

Vai, vēršoties administratīvajā tiesā, var nodarīt kaitējumu

Vai, apstrīdot administratīvu aktu tiesā, personai ir jārēķinās ar iespējamību, ka šī administratīvā akta adresāts pret viņu šīs sūdzības dēļ var celt prasību civiltiesā?
Šāds būtisks jautājums Latvijā kļuvis aktuāls pēc tam, kad Rīgas iedzīvotāja Enese Saburova apstrīdēja būvatļauju, kas izsniegta SIA “N&J”, savukārt uzņēmums vērsās civiltiesā ar prasības pieteikumu pret E. Saburovu par zaudējumu piedziņu. Šodien, 31. augustā, Rīgas administratīvajā rajona tiesā tiesnese Lolita Andersone skatīs lietu, kas ierosināta pēc E. Saburovas pieteikuma. Savukārt Rīgas apgabaltiesas tiesnese Ligita Gavare pieņēmusi izskatīšanai uzņēmuma “N&J” prasības pieteikumu, kā arī apmierinājusi lūgumu par prasības nodrošinājumu, apķīlājot E. Saburovas mantu (blakussūdzību par šo prasības nodrošinājumu jau šīs nedēļas nogalē, 3.septembrī, Augstākajā tiesā skatīs tiesnese Aiva Zariņa).
Iespējams, tieši šo notikumu ietekmē baidoties no projekta īstenotāja prasības par zaudējumu piedziņu, jau ticis atsaukts cits pieteikums administratīvajā tiesā – šī gada 13.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties