20. Jūnijs 2006 /NR. 24 (427)
Skaidrojumi. Viedokļi
Par un pret "čekas maisu" publiskošanu
1
Mg.iur.
Jānis Ievītis
Rīgas tiesas apgabala prokurors 

Vēlos dalīties pārdomās par tā sauk­to čekas maisu satura publicēšanu masu saziņas līdzekļos no iespējamo tiesisko seku viedokļa. Arī man kā jebkurai fiziskai personai, protams, ir interese par "čekas maisos" esošo cilvēku uzvārdiem, taču, no juridiskā aspekta, nevaru piekrist šīs informācijas publiskošanai masu saziņas līdzeklī, kas pēc savas būtības piedāvā legālo prezumpciju, tas ir, personai pēc savas iniciatīvas būs jāpierāda, ka tā nav sadarbojusies ar Valsts drošības komiteju (VDK). Šeit gan uzreiz jāsaka, ka jāpierāda būs tiem, kas sadarbības faktu neatzīs.

Par un pret “čekas maisu” publiskošanu

Jānis Ievītis, LU Juridiskās fakultātes doktorants, Rīgas tiesas apgabala prokurors

05.JPG (11941 bytes)
Foto: Māris Kaparkalējs, “LV”

Vēlos dalīties pārdomās par tā sauk­to čekas maisu satura publicēšanu masu saziņas līdzekļos no iespējamo tiesisko seku viedokļa.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
antičekists
22. Jūnijs 2006 / 12:33
0
ATBILDĒT
Lai ko kāds arī nerakstītu un nemēģinātu iestāstīt muļķu tautai, šie zemiskie nelieši, kas nodeva savus draugus, radus un paziņas un tādā veidā apzināti atbalstīja čekas darbību, tautai ir jāzin. Tikai tā var šai nelietībai vienreiz pārvilkt svītru. Tie, kas ar putām uz lūpām šādus cilvēkus tā aizstāv, grib visiem te iestāstīt, ka šie cilkvēki nebija nelieši un nodevēji.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties