12. Decembris 2006 /NR. 49 (452)
Skaidrojumi. Viedokļi
Likumprojekts un starptautiskās tiesības
7

Pirms pievērsties jebkādai tiesiskai analīzei, jāatzīst, ka "Jurista Vārda" piedāvājumu paust viedokli par starptautisko tiesību aspektiem likumprojektā "Par atbalstu ebreju kopienai" (turpmāk- "Likumprojekts") autors uzņēmās diezgan negribīgi. Tā iemesls ir autoru pašu pārsteigušais pilnīgais un absolūtais tiesiskās fantāzijas trūkums šajā jautājumā.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
sms
 /  5 RAKSTUS
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
piekļuves kods
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
7 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Dāma
18. Decembris 2006 / 19:34
0
ATBILDĒT
Rakstā neiedziļinājos, bet ļoti labs stils un starptatutiskie termini piedod rakstam rozīnīti.Smuks jau tas Mārtiņš arī ir nav kaut kāds tur zubrila.
bu
17. Decembris 2006 / 14:23
0
ATBILDĒT
Raksts pārāk garš.. dažreiz der izteikties arī īsāk. Vienu gan raksta autors tā arī nav spējis saprast, proti, to, ka latvieši nevēlas atbalstīt ebreju kopienu, jo šī kopiena, atšķirībā no čigānu kopienas, nav tādā finansiālā situācijā, lai tai sniegtu atbilstu, bet gan otrādi (par ko arī liecina šis lobijisima veids - advokātu biroja nolīgšana). Beztam, gan Andris Grūtups, gan Māris Skudra, ir skaidri norādījuši, ka šāds likums pavērs iespējas kaut kādas mistiskas palīdzības pieprasīt arī citām kopienām.
pārdomas
13. Decembris 2006 / 16:48
0
ATBILDĒT
lai autors nesapriecātos, ka Saeima un Grūtups ir muļķis iepretim autoram, precizēšu. Saeima un Grūtups ir vienkārši izmetuši muļķiem dažus juridiskus argumentus, lai gan patiesie Saeimas un Grūtupa iemesli un argumenti ir citi, kuriem ar jura nav nekāda sakara. un autors ir pakampis šos jura argumentus un sācis tos ar putām uz lūpām analizēt, kļūstot pats par ...
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 4
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
1
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties