30. Janvāris 2007 /NR. 5 (458)
Skaidrojumi. Viedokļi
Dažas vienkāršas patiesības
1

Kad mani aicināja uzrakstīt nelielu komentāru šim "Jurista Vārda" speciāl­izdevumam, biju nedaudz apmulsis: ko gan varu piebilst pēc tam, kad par šo tematu ir jau tik skaidri un tik daudz uzrakstīts? Tomēr, ja labi padomā, dažas lietas man noteikti būtu sakāmas. Paliekot ārpus politiskās un tiesiskās polemikas un nepaužot nekādu viedokli par šajā numurā aplūkotajiem jautājumiem, vēlos tikai atgādināt dažas vienkāršas patiesības no starptautisko publisko tiesību jomas.

Dažas vienkāršas patiesības

 

Juris Rudevskis M.iur., Parīzes I (Panteona-Sorbonnas) universitātes (Université Paris I Panthéon-Sorbonne) doktorants1

 

09.JPG (12513 bytes)
Foto: no personiskā arhīva

Kad mani aicināja uzrakstīt nelielu komentāru šim “Jurista Vārda“ speciāl­izdevumam, biju nedaudz apmulsis: ko gan varu piebilst pēc tam, kad par šo tematu ir jau tik skaidri un tik daudz uzrakstīts? Tomēr, ja labi padomā, dažas lietas man noteikti būtu sakāmas. Paliekot ārpus politiskās un tiesiskās polemikas un nepaužot nekādu viedokli par šajā numurā aplūkotajiem jautājumiem, vēlos tikai atgādināt dažas vienkāršas patiesības no starptautisko publisko tiesību jomas.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
miauu
31. Janvāris 2007 / 09:37
0
ATBILDĒT
Gribēju pateikt, ka raksts ir ļoti labs, izsvērts un autors ir mācējis dažās lapaspusēs īsi un kodolīgi pateikt tiešām vairākas svarīgas lietas, kuras, manuprāt, būtu vērts ņemt vērā turpmākajās diskusijās par robežlīgumu. Iesaku šo rakstu izlasīt gan Riekstiņa kungam, gan Ziemeles kundzei un, jo īpaši, ? Ikvilda kungam (attiecībā uz Helsinku Nobeiguma aktu).
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties