31. Jūlijs 2007 /NR. 31(484)
Vēstules
Īres maksas ekonomiskā būtība

Pēdējā laikā sabiedrībā un plašsaziņas līdzekļos ļoti liela vērība tiek pievērsta mājokļu īres maksas jautājumiem, tostarp arī 2007. gada 10. aprīļa izdevumā "Jurista Vārds" saistībā ar šo tēmu ir publicēti trīs raksti. Toreiz normatīvo aktu juridisko skaidrojumu sniedza Dr.iur. Rolands Krauze un Mg.iur. Arta Snipe. Savukārt īres maksas aprēķina skaidrojumu un aprēķinu piemēru piedāvāja sertificētā grāmatvede Mg.oec. Irina Avotiņa. Minēto rakstu kontekstā par tajos aprakstīto vēlos paust savu viedokli kā ekonomists.

Īres maksas ekonomiskā būtība

 

Pēdējā laikā sabiedrībā un plašsaziņas līdzekļos ļoti liela vērība tiek pievērsta mājokļu īres maksas jautājumiem, tostarp arī 2007. gada 10. aprīļa izdevumā “Jurista Vārds” saistībā ar šo tēmu ir publicēti trīs raksti. Toreiz normatīvo aktu juridisko skaidrojumu sniedza Dr.iur. Rolands Krauze un Mg.iur. Arta Snipe. Savukārt īres maksas aprēķina skaidrojumu un aprēķinu piemēru piedāvāja sertificētā grāmatvede Mg.oec. Irina Avotiņa. Minēto rakstu kontekstā par tajos aprakstīto vēlos paust savu viedokli kā ekonomists.

Īsāk sakot, sakarā ar Satversmes tiesas spriedumu par dzīvojamo telpu tā saukto īres griestu atcelšanu radusies virkne problēmu likumdevējam, valdībai, tiesām, izīrētājiem – mājokļu īpašniekiem – un, protams, arī īrniekiem, visvairāk skarot tieši tos denacionalizēto un īpašniekus atguvušo namu īrniekus, kurus aizsargāja likuma “Par dzīvojamo telpu īri” attiecīgie panti.

Šis raksts pieejams “Jurista Vārda” abonentiem

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt žurnāla abonentam.

Esošos abonentus lūdzam autorizēties:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties lasītāju pulkam.
Iegūsi tūlītēju piekļuvi digitālajam saturam!

ABONĒT

Mēnesī - tikai 9,99 eiro; vēl izdevīgāks - gada abonements. Piedāvājam trīs abonementu veidus!

Abonentu ieguvumi:

  • Neierobežota pieeja arhīvam - 24 h/7
  • Vairāk nekā 16 000 rakstu un 1800 autoru
  • Visi tematiskie numuri un ikgadējie grāmatžurnāli
  • Personalizētās iespējas - piezīmes, citāti, mapes
ABONĒ 2023.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties