6. Novembris 2007 /NR. 45 (498)
Informācija
Augšāmcelšanās nav vai nebija paredzēta?
1

Par valsts robežas ar Krievijas Federācijas noteikšanas starptautiski tiesiskajiem un valststiesiskajiem aspektiem "Jurista Vārds" kopš 2005. gada ir publicējis vairākus rakstus. Arī šajā reizē, gaidot Satversmes tiesas spriedumu, lasītāju uzmanībai piedāvājam kādu interesantu skatu uz šo problēmu, proti, Aleksandra Giļmana komentāru gan par Satversmes 3. panta saturu, gan par Latvijas Republikas tiesisko nepārtrauktību. Iespējams, A. Giļmana viedoklis lasītājiem un mūsu ierastajiem valststiesību ekspertiem var šķist pārsteidzošs vai nepieņemams, taču šāds viedoklis pastāv un ir populārs noteiktā sabiedrības daļā, tādēļ ar to ir vērts iepazīties.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
sms
 /  5 RAKSTUS
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
piekļuves kods
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
pajoliņš
6. Novembris 2007 / 10:06
0
ATBILDĒT
Varu vienīgi skaļi kliegt 'Kāāāpēēēc?'. Kāpēc kaut ko tādu publicēt? Aleksandra augstumos vienmēr atradīsies kāds ar "mazākuma viedokli", bet, ja tā būtu pietiekama kvalifikācija rakstu publicēšanai, JV katru nedēļu varētu būt simtreiz biezāks."... skatīties acīs progresīvajai cilvēcei ..." - kur mūsdienās vispār vēl var atrast tos marksistisko aforismu apcirkņus, no kuriem izvilkt tādu sapelējušu vārdu savienojumu!?Bet varbūt vienkārši nesaprotu JV humora izjūtu. Vai nākamnedēļ lasītājiem tiks piedāvātas Aivara Gardas pārdomas par Trešo reihu un kardināla Pujata komentārs par viendzimuma laulību?
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties