13. Maijs 2008 /NR. 18 (523)
Vēstules
Par neprecizitāti G. Žukovas rakstā
4
Veronika Krūmiņa
Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamenta priekšsēdētāja 

2008. gada 29. aprīļa žurnālā "Jurista Vārds" bija publicēts Dr.iur. Gaļinas Žukovas raksts "Eiropas Savienības tiesību piemērošana Latvijā". Rakstā tika analizēta tiesu, tajā skaitā Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamenta, prakse. Autore, citastarp, minēja, ka "lietā, kas izskatīta 2008. gadā, Administratīvā apgabaltiesa nosprieda, ka tā nevar piemērot direktīvu (Sestā PVN direktīva) attiecībā uz faktiem, kas bija notikuši pirms ...

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2022.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
4 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lobsang Tenzin Chedrup
18. Maijs 2008 / 02:13
0
ATBILDĒT
Kaut kā mums tā juridiskā jaunatne pēdējā laikā padevusies tik naska uz mutes aizbāšanu pārējiem... Diktē, ko kurš drīkst teikt un ko kurš nedrīkst... Bet vienā ziņā tas ir labi: Veronika Krūmiņa tagad zinās, pie kā vērsties šaubu gadījumā.
navmiera
17. Maijs 2008 / 15:18
0
ATBILDĒT
Šis ir gadījums, kad tiesneši nevis komentē savu spriedumu, bet norāda, ka raksta autore ir komentējusi Senāta nolēmumu, kurš vēl nemaz nav ticis pieņemts.
No otras puses
17. Maijs 2008 / 14:56
0
ATBILDĒT
Vai AT Senātam jāatbild uz katru komentatoru rakstu vai žurnālistu jautājumu! Man šķiet absurda Latvijas tiesu (īpaši Satversmes tiesas) un tiesnešu prakse komentēt likumus vai spriedumus ārpus tiesas zāles un iesaistīties dialogos ar jurid. komentatoriem par atsevišķiem spriedumu aspektiem! Tiesa jāspriež tiesu zālē un savi argumenti jāizklāsta spriedumā! Ja ar to nav pietiekami, tad var izdot preses relīzi, nevis iesaistīties diskusijās, tādējādi graujot tiesas autoritāti?!
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 1
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties