4. Augusts 2009 /NR. 31 (574)
Nedēļas jurists
Jautrīte Briede
31
Dr.iur.
Jautrīte Briede
LU Juridiskās fakultātes Valststiesību katedras docente,
Augstākās tiesas Senāta
Administratīvo lietu departamenta senatore 

Jūsu nozīmīgākais līdzšinējais sasniegums juristes karjerā Grāmatas "Administratīvais akts" uzrakstīšana. Tās tapšanā ir ieguldīta liela enerģija un laiks. Saņemot gatavo grāmatu, man bija sajūta, ka ir piedzimis trešais bērns. Jūsu profesionālais sapnis Uzrakstīt un rediģēt Administratīvā procesa likuma komentārus, pie kā šobrīd strādāju, tā, lai tie kalpotu par ceļa rādītājiem administratīvā procesa gājējiem ilgus gadus. Pamatprincipi, ko ...

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
31 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Jaunzeme
13. Augusts 2009 / 22:13
0
ATBILDĒT
Paldies Jautrīdei Briedei par viņas darbu un enerģiskumu! Latvijas Universitātē studēju tikai maģistrantūrā, līdz ar to salīdzinoši maz no tās vides redzēju. Bet Jautrīte man likās visgaišākais cilvēks un arī zinošākā pasniedzēja. Lai veicas! Un izdodas paveikt darbu pie Administratīvā procesa likuma komentāriem!
Yab-Yum
13. Augusts 2009 / 11:39
0
ATBILDĒT
""""Pat, ja viņš iepriekš minētajās represijās piedalījās, viņš to nedarīja ar acīmredzamu azartu."""

Dīvains apgalvojums. Es domāju, ka arī 1949.g. represiju veicāju vairākums nedarīja to ar acīmredzamu azartu. Kopš kura laika "acīmredzams azarts" ir kritērijs šajā jautājumā?

VR
12. Augusts 2009 / 18:43
0
ATBILDĒT
Jautrīte Briede ir izcilākā Latvijas administratīvo tiesību speciāliste, kas devusi vienlīdz lielu ieguldījumu gan tiesību zinātnē, gan tiesu judikatūrā.Tieši Jautrīte Briede palīdzēja jaunizveidoto Latvijas administratīvo tiesu sistēmu ievirzīt pareizā, eiropeiskā gultnē, neļaujot tai ieslīgt padomju tiesību mantojuma muklājā.Es ļoti ceru, ka Briede kādreiz kļūs par visas Augstākās tiesas priekšsēdētāju, lai mūsu tiesu sistēmai beidzot būtu cienīga, godīga, zinoša seja, kas iedvestu autoritāti un uzticību.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 28
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties