22. Septembris 2009 /NR. 38 (581)
Nedēļas jurists
Artis Stucka
11
Dr.iur.
Artis Stucka
zvērināts advokāts 

Jūsu nozīmīgākais līdzšinējais sasniegums jurista karjerā

Neapšaubāmi, ka nozīmīgākais līdzšinējais sasniegums ir pēdējā uzrakstītā grāmata par administratīvajām tiesībām. Tomēr lielākie sasniegumi, cerams, vēl tikai priekšā.

Jūsu profesionālais sapnis

Pārskatīt pašvaldību kompetences juridisko regulējumu, piedāvājot precīzus (tai skaitā zinātniski izsvērtus) kritērijus valsts un pašvaldību kompetences nošķiršanai.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
11 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
LK
28. Septembris 2009 / 08:50
0
ATBILDĒT
To, ko A.Stucka ir izdarījis, parāda viņa vakardienas teiktais TV par Brunavas pagastmājas pirti. Nav kompetences..tas ir viss, ko šis kungs var pateikt. Lai gan citā gadījumā izdevumu lietderību vērtē.
re
24. Septembris 2009 / 16:26
0
ATBILDĒT
A.Stucka nenoliedzami ir daudz darījis pašvaldību tiesiskā regulējuma jomā. Savulaik tikai izbrīnīja viņa viedoklis par to, ka ministram pēc būtības nav piešķirtas tiesības kontrolēt un nepieciešamības gadījumā no amata atstādināt pašvaldību deputātus.
Kaspars
24. Septembris 2009 / 15:56
0
ATBILDĒT
Ja tiesa neizmanto Arta grāmatas, tas ir ne Arta, bet tiesas raksturojums. Tiesa nelasa arī daudzu citu grāmatas un N/A skaidrojumus, bet tas nedara tiesnešus ne izglītotākus, ne ne prātīgākus (tie nav sinonīmi..).Tiesas Latvijā patlaban uzvedas kā likumdevēja un izpildvaras saražoto produktu patērētājs. Tas nav lietderīgi, jo tas novājina tiesnešu korpuse intelektuālo potenciālu. Kamēr tiesneši pupinās, kuram grāmata labaka, smagāka, krāsaināka - Briedes, Stuckas, Načišķoņa u.c. - tikmēr prātīgāks no tā neviens nekļūs. Hokeju neviens labāk nav iemācījies spēlēt, apspriežot, kura komanda labāka. Pašiem mesties rakstniecībā būtu pašā laikā. Uzrakstiet piekto, sesto, devīto divdesmito grāmatu. Ieborējiet Artim, Jānim, Jautrītie savas problēmas un skatījumu uz tiesībām. Aizejiet uz TM APL darba grupām. Vo tas jau būtu pa lietu!Artis ir normāls, struktutēti un loģiski domājošs čalis. Viņš izvēlējies sevis pielietojumu - darboties izpildvarā. Tas IR nepateicīgs darbs. Tas nozīmē īstenot politiķa pieteiktu politiku, un neviens katru dienu ne Atrim, ne citiem nejautā - kā jums patīk mana politika? vai tā iet kopā ar jūsu sirdsbalsi? Nejautā, nejautā.Nav liela māksla nolēkt no vilciena, iesēsties aizkrāsnē un pupunāt, ka tie tur visi RAPLM, TM u.c. ir ļoļiki. Māka ir iesaistīties, nepazust tulkojumā un saprāta robežās ierobežot un vadīt to procesu, kas ir tavā kontolē. Artim tas izdodas labāk kā vairumam pārējo. Vai viņš ir svētais? - Nu, nē taču. Vai viņš ir dienaszaglis? Nu ne pavisam.Mazāk augstprātības, vairāk degsmes un veiksmes viņam!
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 8
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties