27. Decembris 2011 /NR. 52 (699)
Intervija
Ekonomiskās krīzes ietekme uz cilvēktiesību izpratni
14
Mg.iur.
Inga Reine
Ministru kabineta pārstāve starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās,intervijā Dinai Gailītei un Gatim Litvinam 

Cilvēktiesību jautājumi ir bijuši nozīmīgi vienmēr – arī 21. gadsimtā, un nekas neliecina, ka cilvēktiesību aktualitāte prognozējamā laikā mazināsies. Eiropas Cilvēktiesību tiesa ir Eiropas un arī visas pasaules mēroga institūcija, kura dod būtisku ieguldījumu cilvēktiesību attīstībā un aizsardzībā. No Latvijas ar to visciešāk saistītas divas personas – Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnese profesore Dr.iur. Ineta Ziemele un Ministru kabineta pārstāve starptautiskajās cilvēktiesību institūcijās Inga Reine. Intervija ar I. Ziemeli lasāma 2011. gada 12. jūlija "Jurista Vārdā" (sk. Par līdzsvaru starp indivīda tiesībām un sabiedrības interesēm. Jurista Vārds, 12.07.2011., Nr. 28), savukārt šajā numurā lasītāji var iepazīties ar I. Reines viedokli par Eiropas Cilvēktiesību tiesas aktualitātēm un attīstības perspektīvām. I. Reines profesionalitāte izpelnījusies atzinību visā Eiropā, jo šobrīd viņa aktīvi līdzdarbojas, izstrādājot noteikumus Eiropas Savienības dalībai Eiropas Cilvēktiesību un pamatbrīvību aizsardzības konvencijas sistēmā.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
sms
 /  5 RAKSTUS
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
piekļuves kods
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
14 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Eksperts
29. Decembris 2011 / 15:45
0
ATBILDĒT
Paldies Ingai Reinei par pamatotiem secinājumiem, kādēļ tiesas procesi Latvijā ir tik ilgi un kādēļ tiesneši neredz visu tiesību sistēmu kopumā, bet redz tikai tās kādu atsevišku elementu. Ja neredz visu sistēmu kopumā, šis atsevišķais elements nevar tikt pareizi darbināts!
Francis Ksavers
29. Decembris 2011 / 14:43
0
ATBILDĒT
Ja jau runājam par krucifiksu lietu: tiem, kuŗi saprot un lasa itāliski, iesaku šīsnedēļas \"Osservatore Romano\" 6.lpp. monsiņjora Jean-Louis Bruguès interesanto rakstu \"Laicità alla francese\" – par franču mēģinājumiem parādīt savu modeli kā etalonu, uz kuŗu citiem, viņuprāt, būtu jāorientējas.
mazgudrais
29. Decembris 2011 / 04:21
0
ATBILDĒT
pēc Jūsu loģikas secināms, ka faktiski arī valsts konstitūcija ir diskrimininācijas avots, tāpat diskriminējošs ir arī kāds sens kolaborantu karadraudzes karogs un kāda žēlīga lūgsna
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 11
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
27. Decembris 2011 /NR. 52 (699)
Satversmes standartkomentārs beidzot gatavs
6
 
27. Decembris 2011 /NR. 52 (699)
Eiropas tiesu mijiedarbība
27. Decembris 2011 /NR. 52 (699)
Ivars Grunte
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties