24. Aprīlis 2012 /NR. 17/18 (716/717)
Akadēmiskā dzīve
Aktuālie problēmjautājumi maksātnespējas procesā

2012. gada 29. martā SIA "Biznesa augstskola Turība" (turpmāk – BAT) diskusijā "Problēmjautājumi maksātnespējas procesā" dalībnieki dalījās pārdomās par maksātnespējas procesa problēmām. Diskusiju vadīja BAT Tiesību zinātņu katedras vadītājs Kristaps Ābelis, un diskusijā piedalījās valsts aģentūras "Maksātnespējas administrācija" direktors Ervīns Ābele un Administratoru uzraudzības departamenta direktora vietnieks Edgars Stafeckis, maksātnespējas procesa administratores Gundega Rozmisa un Evija Novicāne, kā arī zvērināts advokāts Kaspars Zeme.

Diskusiju uzsāka G. Rozmisa, kura norādīja, ka šobrīd maksātnespējas procesu regulē trīs likumi, ar kuriem administratoriem nākas strādāt, un tā ir viena no problēmām, ar ko administratori saskaras praksē, jo jāpārorientējas no viena likuma uz otru – atkarībā no tā, kādā procesā konkrētais likums jāpiemēro. G. Rozmisa paskaidroja, ka Tieslietu ministrija strādā pie tā, lai jaunajā Maksātnespējas likumā maksātnespējas procesa tiesiskais regulējums būtu piemērojams arī tiem procesiem, kas bija spēkā līdz šī brīža Maksātnespējas likuma redakcijai – minētais attiecas uz likumu "Par uzņēmumu un uzņēmējsabiedrību maksātnespēju", kā arī uz Maksātnespējas likuma 2007. gada 1. novembra redakciju.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2022.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
COVID-19: tiesiskie aspekti
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties