19. Jūnijs 2012 /NR. 25 (724)
Notikums
Mūžam dzīvā Satversme – unikālā izdevumā
3
Lietuvas Republikas prezidente Daļa Grībauskaite bija pirmā, kas pagājušajā nedēļā valsts vizītes ietvaros no Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas kā dāvanu saņēma “Latvijas Vēstneša” apgādā izdoto Satversmes jubilejas izdevumu, kurā līdzās latviešu tekstam Satversme ir lasāma arī brālīgās kaimiņvalsts – lietuviešu – valodā, vēl arī latgaliešu rakstu valodā, lībiešu, franču, angļu, vācu, igauņu un krievu valodā.
Saeimas Kanceleja

Pagājušajā nedēļā, 13. jūnijā, Saeimā pulcējās liela daļa augstāko valsts amatpersonu, lai piedalītos Latvijas Republikas Satversmes 90 gadu jubilejas izdevuma atklāšanā. Pasākuma vieta bija zīmīga – Saeimas zāle ar lielu Tautas padomes, Satversmes sapulces priekšsēdētāja un Valsts prezidenta Jāņa Čakstes fotogrāfiju, tādējādi telpā savijot vēsturisko un mūsdienu garu. Satversmes sapulces pēdējā sēdē 1922. gada 3. novembrī J. Čakste teica, ka "mēs esam savu darbu pabeiguši. [..] Par mūsu darba labumu mēs paši nevaram spriest, lai tauta spriež par viņu un tālākās paaudzes Latvijas valsts vēsturē".

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
sms
 /  5 RAKSTUS
apmaksas veids
mobilly
seb banka
swedbank
piekļuves kods
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
3 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
DgGeggnCI
12. Jūlijs 2012 / 06:20
0
ATBILDĒT
jQ8Ev1 fqtfchzokmcp
bhyBEAibRxjfAmOBE
10. Jūlijs 2012 / 10:04
0
ATBILDĒT
KFAJJP ztkrslgkywwa
nUjKbjgNGyyvzNKndi
9. Jūlijs 2012 / 20:23
0
ATBILDĒT
jā, noteikti vajag. un domāju, ka nevar jau arī visus mest pār vienu kārti - daži būs vairāk gaavti, daži mazāk. vismaz attiecībā uz LNB, tagad, kad ir parakstīts līgums par būvniecību un cerams, ka arī uzbūvēs, jautājums par saturu un pakalpojumiem, ko bibliotēka varēs sniegt lasītājiem, jāskata jau nedaudz citā griezumā:)
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties