21. Augusts 2012 /NR. 34 (733)
Vēstules
Par Latvijas Republikas tiesībsarga atzinumu
10
Rīgā 2012. gada 9. augustā

2012. gada 31. jūlijā "Jurista Vārds" (Nr. 31(730)) publicēja izvilkumus no Latvijas Republikas tiesībsarga Jura Jansona 2012. gada 29. jūnija atzinuma pārbaudes lietā Nr. 148-5D/2012 "Slēgtas tiesas sēdes materiālu publiskošana un privātās dzīves aizskārums".

Šajā numurā publicējam zvērināta advokāta, Latvijas Rakstnieku savienības biedra Andra Grūtupa vēstuli Latvijas Republikas Augstākajai tiesai, Saeimas Juridiskajai komisijai un Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijai. Vēstule tapusi kā reakcija uz iepriekšminēto tiesībsarga atzinumu.

Rīgā 2012. gada 9. augustā Latvijas Republikas Augstākajai tiesai,

Saeimas Juridiskajai komisijai,

Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijai

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2022.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
10 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
arī jurists
26. Augusts 2012 / 21:54
0
ATBILDĒT
Kas tad sunim asti cels, ja pats to nedarīs!Taču, ja nopietni, maz ticams, ka šīs nosauktās personas patiešām Grūtupa darbus vērtētu kā pienesumu zinātnei.

Skatoties no mākslinieciskā viedokļa, vismaz šis darbs vairāk līdzinās skandalozai lubenei nevis augstvērtīgam literāram darbam.

Ja Latvijas tiesas neatzīs privātās dzīves rupju aizskārumu, tad nu ECT gan liks Latvijai par to samaksāt. Diemžēl ne jau no Grūtupa labatas.
klasika
26. Augusts 2012 / 14:42
0
ATBILDĒT
\"Manu grāmatu par vērtīgu pienesumu valsts un tieslietu vēstures izzināšanā ir atzinuši tādi cilvēki kā profesors, Dr.habil.hist., akadēmiķis Inesis Feldmanis, bijušais Latvijas Zinātņu akadēmijas goda loceklis, LU emeritētais profesors, vēstures zinātņu doktors, Valsts prezidenta vēsturnieku komisijas loceklis un Okupācijas muzeja pētniecības grupas vadītājs Heinrihs Strods, profesors, akadēmiķis, Zinātņu akadēmijas Senāta priekšsēdētājs Jānis Stradiņš, asociētais profesors Dr.iur. Kaspars Balodis, profesors Dr.iur. Jānis Lazdiņš un citi zinātnieki.\"

Redz kā, H. K. Andersens jau sen par to visu ir uzrakstījis savā pasakā \"Karaļa jaunais tērps\" - par kailo karali un viņa apjūsmotājiem, kas visi kā viens neuzdrošinājās atzīt, ka karalis taču ir kails:„Ak, debestiņ, cik pasakaini skaists ir karaļa jaunais tērps! Kāda varena velce! Cik brīnišķīgi viss piestāv!”

Katrs centās izrādīt, ka redz tērpu, un šķielēja uz kaimiņiem, slepenībā cerēdams, ka starp tiem gadīsies kāds muļķis vai amatam nederīgs. Taču visi kā viens skaļi apjūsmoja karaļa jauno tērpu.”
Sabina
25. Augusts 2012 / 10:58
0
ATBILDĒT
Grāmatas vērtība jau neko nezaudētu bez tās sievietes vārda un uzvārda publiskošanu. No Grūtupa puses ļoti formālas attaisnošanās,jo ir jāņem vērā arī morāli un cieņu pret sievieti!!!
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 7
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties