18. Decembris 2012 /NR. 51 (750)
Intervija
Būtiski pilnveidojumi prokuratūras darbā
1
Ģenerālprokurors
Ēriks Kalnmeiers
intervijā JV informācijas un elektroniskās versijas redaktorei Sannijai Matulei 
Sannija Matule
Jurista Vārds 

Aizvadītajā nedēļā, 12. decembrī, ir izsludināti apjomīgi grozījumi Prokuratūras likumā, kas pilnveido prokuratūras darba tiesisko regulējumu attiecībā uz prokuroru disciplināratbildību, prokuratūras amatpersonu kompetenci, prokuroru profesionālās darbības novērtējumu, ģenerālprokurora amata kandidātu izvirzīšanu, kā arī ievieš dažādu – minimālā un maksimālā – vecuma cenza piemērošanu u.c. Šie jauninājumi spēkā stāsies nākamā gada 1. janvārī. Turklāt arī šobrīd Saeimā atrodas jauns likumprojekts, kurā piedāvāts no Prokuratūras likuma svītrot normu par prokurora administratīvo imunitāti. Tādēļ JV uz sarunu aicināja ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru, lūdzot sniegt savu vērtējumu par prokuratūras darbā paredzamajām izmaiņām un norādot uz svarīgākajiem jauninājumiem.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
SD
27. Decembris 2012 / 09:04
0
ATBILDĒT
Diemžēl ar pašiem prokuroriem šie grozījumi likumā netika apspriesti. Runājot par apmācību, tādas nav, runas par kvalifikācijas celšanu ļoti atgādina tādus pašus lozungus padomju laikā. Reālais darba samaksas samazinājums bija 60%, nevis 40%.
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties