22. Janvāris 2013 /NR. 3 (754)
Informācija
Prokuroru biedrības atskats uz aizvadīto gadu
1

Noslēdzoties gadam, domājams, katra sabiedriska organizācija īsumā atskatās uz paveikto un turpmāk plāno, ko darīs nākamgad. 2012. gads Latvijas Prokuroru biedrībai (turpmāk – biedrība) ir bijis nozīmīgs, jo likumdevējs lēma par grozījumiem likumos, kas būtiski var ietekmēt katra prokurora profesionālo darbību, kā arī to personu intereses, kuras nākotnē plāno savu karjeru saistīt ar prokurora amatu. Plānoto izmaiņu sakarā biedrība aktīvi iesaistījās un sniedza savus priekšlikumus vairāku likumprojektu izstrādē, piemēram, "Par tiesu varas amatpersonu vienotu disciplinārlietu izskatīšanas kārtību", "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā", Prokuratūras likumu u.c.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
ATVĒRT AR KODU
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
PIRKT 1 RAKSTU  /  5 RAKSTUS
piekļuves kods
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Papildinu
25. Janvāris 2013 / 09:23
0
ATBILDĒT
Paldies par viedokli, tomēr rakstā aizmirsta norāde, ka tas ir tikai prokurora J.Ilstera viedoklis un nav saskaņots ar visiem biedrības biedriem. Sevišķi tas attiecas uz biedru dalību Ģenerālprokurora padomē un amata pakāpēm Ģenerālprokuratūras prokuroriem.
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties