12. Marts 2013 /NR. 10 (761)
Tiesību politika
Vērtē brīvo juridisko profesiju kvalifikācijas un eksaminācijas prasības
7

Pirms pāris nedēļām, 26. februārī, Ministru kabineta sēdē pieņemts Tieslietu ministrijas sagatavotais informatīvais ziņojums par ar tiesu varu tieši saistīto profesiju – zvērinātu advokātu, zvērinātu notāru, zvērinātu tiesu izpildītāju un maksātnespējas procesa administratoru – kvalifikācijas un turpmākas eksaminācijas prasībām. Pieņemot zināšanai Tieslietu ministrijas sagatavoto atskaiti par pašreizējo situāciju, valdība šajā sakarā izvirzījusi jaunus uzdevumus.

Šāds informatīvais ziņojums sagatavots, izpildot Ministru kabineta 2012. gada 4. septembra sēdē Tieslietu ministrijai doto uzdevumu iesniegt izskatīšanai Ministru kabinetā informatīvo ziņojumu, tajā iekļaujot: apkopojošu informāciju par esošo normatīvo regulējumu attiecībā uz ar tiesu varu cieši saistīto profesiju – zvērinātu advokātu, zvērinātu notāru, maksātnespējas administratoru un zvērinātu tiesu izpildītāju – kvalifikācijas un turpmākas eksaminācijas vai cita veida regulāras zināšanu un iemaņu pārbaudes prasībām, kā arī attiecībā uz institūcijām, kuras piešķir tiesības praktizēt konkrētajā profesijā; izvērtējumu nepieciešamībai saglabāt šādus ierobežojumus pieejai attiecīgajām profesijām; informāciju par citu Eiropas Savienības valstu normatīvo regulējumu un brīvā tirgus ierobežojumiem attiecībā uz prasībām minēto profesiju pārstāvjiem.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
7 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Magone
18. Marts 2013 / 14:20
0
ATBILDĒT
Laikam arī \"grūti pretoties\" ir rucifisms. Traks var palikt:)
Magone
18. Marts 2013 / 14:13
0
ATBILDĒT
Zinu, zinu, bet veciem ieradumiem, kas iegūti PSRS laikā, kad daudzi tā runāja, grūti pretoties. Bet es cenšos:)

Toties es nelietoju \"neskatoties uz... (jāsaka \"lai gan..., tomēr...\"), \"kā reiz\" (jāsaka, \"tieši\") u.c., kurus dzirdu bieži. Tie visi ir rucifismi.
Endzelīns
16. Marts 2013 / 18:19
0
ATBILDĒT
Neiet,neiet runa nekur. Tā vai nu ir,vai nav.
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 4
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties