25. Jūnijs 2013 /NR. 25 (776)
Numura tēma
Mediācija nomierina jurista sirdsapziņu
Dipl.-Päd.
Aloizs Lejendekers
mediators, intervijā "Jurista Vārda" galvenajai redaktorei Dinai Gailītei 

Aloizs Lejendekers (Aloys Leyendecker) ir pedagogs, psihologs un profesionāls konfliktsituāciju risinātājs un mediators Vācijā. Kā sava darba vadlīniju viņš definējis moto "kooperācija konfrontācijas vietā", bet viņa specializācija ir risināt konfliktus, kas radušies ģimenes uzņēmumos, institūcijās un biedrībās, kā arī ģimenes šķiršanās gadījumos.

Ilggadējo darba pieredzi un iegūtās zināšanas A. Lejendekers nodod arī tālāk, kopš 2000. gada apmācot mediatorus, bet kopš 2006. gada vadot paša dibināto mācību iestādi AL-Institut, kas atrodas Pīsportā (Piesport), Zārlandes federālajā zemē, Vācijā. Institūta specializācija ir apmācība saimnieciskajā mediācijā (Wirtschaftsmediation). A. Lejendekers darbojas nozīmīgākajās Vācijas mediatoru apvienībās – Saimnieciskās un darba mediācijas federālajā apvienībā (Bundesverband Mediation in Wirtschafts- und Arbeitswelt) un Integrētās mediācijas biedrībā (Integrierte Mediation e.

ABONĒ 2023.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL PAR ŠO TĒMU
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties