17. Maijs 2016 /NR. 20 (923)
Informācija
Juristu dienās apspriež banku darba tiesiskā regulējuma jaunumus
Aldis Alliks
zv. advokāts, Latvijas Juristu biedrības biedrs 

Kopš nu jau gluži vai neatminamiem laikiem Latvijas Juristu biedrība (LJB) katru gadu rīko Juristu dienas. To ietvaros notiek konferences, semināri, priekšlasījumi, diskusijas, bet neatņemama Juristu dienu sastāvdaļa ir arī juristu boulinga turnīrs.

Katru gadu īpaša uzmanība tiek pievērsta kādai tiesībproblemātiskai aktualitātei jeb "rozīnītei" – šogad tas bija banku sektora darbības tiesiskais regulējums.

Šogad Juristu dienas spraigi un ražīgi noritēja piecas darbadienas pēc kārtas un vēl arī sestdienā – no 18. līdz 23. aprīlim. Par šī gada "rozīnīti" LJB bija (kā izrādās – gluži vai pravietiski) izraudzījusies tēmu – banku sektora tiesiskās aktualitātes Latvijā. Konference un diskusija ar šādu nosaukumu notika 19. aprīlī Rīgas Juridiskajā augstskolā, to vadīja LJB prezidents Aivars Borovkovs un šo rindu autors. Pasākums bija kupli apmeklēts. Klausītāju rindās bija manāmi arī advokāti, banku sektorā praktizējoši juristi, pa vienam pārstāvim no Banku augstskolas un Latvijas Komercbanku asociācijas, Saeimas deputāti Inguna Sudraba un Mārtiņš Bondars, tiesībsargs Juris Jansons un daudzi citi.

Pasākumā tika nolasīti divi galvenie referāti.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties