3. Oktobris 2017 /NR. 41 (995)
Informācija
Ielūgums uz “Jurista Vārda” autoru un lasītāju tikšanos Latgalē!

Turpinot tradīciju pulcināt savus autorus un lasītājus kopīgos pasākumos, ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Daugavpils Universitātes atbalstu "Jurista Vārds" šā gada 12. oktobrī šajās Latgales augstskolās rīko redakcijas tikšanos ar lasītājiem un Dr. iur. Māra Onževa publisko lekciju "Tiesību avoti jurista darbā: teorija un prakse". Aicināts ikviens interesents!

Iepriekš organizētās tematiskās tikšanās vienmēr norisinājās Rīgā – Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē. Turpretim šoreiz, lai iepazītu savus autorus un lasītājus, kā arī jaunos tiesību zinātņu studentus citviet Latvijā, "Jurista Vārds" dosies uz divām Latgales augstskolām, kurās arī gatavo jauno juristu paaudzi. Pasākuma ietvaros plānota Dr. iur. M. Onževa (Biznesa augstskolas "Turība" docents, 2016. gadā izdotās monogrāfijas "Tiesību normu laika aspekti tiesiskā un demokrātiskā valstī" autors, uzņēmuma "Latvijas Gāze" vadošais jurists) lekcija par tiesību avotu izmantošanu jurista darbā no teorijas un prakses skatpunkta.

Savukārt "Jurista Vārda" galvenā redaktore Dina Gailīte un galvenā redaktora vietniece Sannija Matule iepazīstinās ar žurnāla tapšanas norisi un iespējām tajā publicēties, kā arī starp klātesošajiem klausītājiem, kuri aizpildīs aptaujas anketu, izlozēs juridisko literatūru. Katram dāvanā tiks arī oktobra pirmie divi "Jurista Vārda" izdevumi.

Ar abu augstskolu labvēlību uz pasākumiem aicināts ikviens interesents – ne tikai žurnāla autors vai lasītājs (piemēram, valsts pārvaldes iestādes vai privāta uzņēmuma jurists u.tml.).

Pasākumi notiks 2017. gada 12. oktobrī:

11.30Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 115 (centrālā ēka), 215. auditorijā (2. stāvā);

16.00Daugavpils Universitātē Daugavpilī, Parādes ielā 1 (jaunajā korpusā), 130. auditorijā.

Organizatorisku apsvērumu dēļ lūgums iepriekš – līdz 10. oktobrim (ieskaitot) pieteikt savu dalību, sūtot e-pastu ar vārdu, uzvārdu un uzņēmumu vai institūciju, ko pārstāv, uz adresi juristavards@lv.lv.

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Jurista Vārds Ielūgums uz “Jurista Vārda” autoru un lasītāju tikšanos Latgalē!. Jurista Vārds, 03.10.2017., Nr. 41 (995), 9.lpp.
patīk
nepatīk
drukāt
VISI RAKSTI 3. Oktobris 2017 /NR. 41 (995)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties