31. Oktobris 2017 /NR. 45 (999)
Informācija
Aktualitātes maksātnespējas jomā: no advokātu skatpunkta
2

Pirms pāris nedēļām, 18. oktobrī, sadarbojoties Latvijas Universitātes Juridiskajai fakultātei, Latvijas Zvērinātu advokātu padomei un advokātu kolēģijas maksātnespējas tiesību advokātu sekcijai, norisinājās šogad jau otrā maksātnespējas tematikai veltītā konference. Tās formāts ietvēra lakoniskas atklāšanas uzrunas, trīs izvērstākus priekšlasījumus un nelielu diskusiju, pamatā koncentrējoties uz šā brīža situācijas novērtējumu un jomas pilnveides priekšlikumu formulēšanu.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
2 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Maksātnespējas administrācija
3. Novembris 2017 / 14:34
0
ATBILDĒT
Maksātnespējas administrācija norāda, ka rakstā minētā zvērināta advokāta O.Cera sniegtā informācija par Maksātnespējas administrācijas četrām veiktajām neplānotām pārbaudēm 3.ceturksnī nav precīza.
Maksātnespējas administrācija 3.ceturksnī kopā ir veikusi 11 pārbaudes, no kurām 5 plānotās un 6 neplānotās pārbaudes, kopā pārbaudot 15 maksātnespējas procesus.
Informācija par maksātnespējas administrācijas veiktajām pārbaudēm 3.ceturksnī publicēta Maksātnespējas administrācijas mājas lapā divos materiālos:
1. Par uzraudzības ietvaros veiktajām darbībām laika periodā no 2017.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 30.septembrim (skat. http://www.mna.gov.lv/lv/aktualitates/658/);
2. Par sūdzību izskatīšanas rezultātiem no 2017.gada 1.jūlija līdz 30.septembrim (skat. http://www.mna.gov.lv/lv/aktualitates/661/).
Magone
31. Oktobris 2017 / 23:18
1
ATBILDĒT
Viss ir labi, tikai kāds ir patiesais šādas advokātu sekcijas izveidošanas mērķis? Tikt pie maksātnespējas procesu, TAP, administrēšanas, neesot sertificētam maksātnespējas procesa administratoram.
Kāda O.Ceram ir teikšana par maksātnespējas procesiem, jau viņš jau gadu kā nav maksātnespējas procesa administrators? Ja bija vēlme maksātnespējas procesu uzlabot, tad nevajadzēja atstāt administratoru rindas.
Ja jau sertificētie maksātnespējas procesa administratori tiek beidzot uzraudzīti, stingri eksaminēti, tad kas šajā jomā būtu sakāms advokātiem? Kādā sakarā? Es tur redzu vēlmi parādīt, redz, cik mēs gudri, un palēnām izbīdīt likumos iespēju advokātiem administrēt noteiktus maksātnespējas procesus. '
Nav dzirdēts, ka būtu izveidota atsevišķa notāru, prokuroru, tiesnešu sekcija maksātnespējas jautājumu risināšanai.
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties