13. Februāris 2018 /NR. 7 (1013)
Numura tēma
Tiesību un digitālo risinājumu aktualitātes kredītiestāžu skatījumā
Agnese Garda
“Swedbank” Juridiskās pārvaldes vadītāja 

Digitālās transformācijas ietekme ir plaša, un tai pakļauta ikviena tautsaimniecības nozare, kā arī privātā vai publiskā sektora funkcija. Vienojoša ir virzība uz tehnoloģiju izmantošanu pakalpojumu sniegšanas ātrumam un ērtumam, līdz ar to uz attālinātiem darījumiem un saziņu. Juridiskā ziņā būtiski ir gan jautājumi par likumu radīšanas un piemērošanas evolūciju, gan tīri praktiski aspekti par personas identitāti digitālajā vidē un tās integritāti, kas Latvijā attīstīsies šajā gadā.

Kredītiestāžu un finanšu nozarē ikdienā dzirdam arvien aktīvākas diskusijas par jauno tendenču ietekmi uz biznesa ikdienu un nākotnes veidošanu: digitalizācija, dalītā ekonomika, ceturtā industriālā vai otrā tehnoloģiju revolūcija, robotizācija, mākslīgais intelekts, ekosistēmas, disintermediācija, decentralizācija, lielie dati. Sekojam līdzi analīzei, kā šie fenomeni ietekmēs mūsu nākotni, patēriņa paradumus, mūsu pašu un mūsu klientu darbu.

Visas minētās parādības to kopumā veido digitālo transformāciju, kas jau 2017. gadā bija vadošais jautājums vairākos praktiskos un tiesībpolitikas forumos Latvijā, tai skaitā Bīriņu 13.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
13. Februāris 2018 /NR. 7 (1013)
Tehnoloģiju nebeidzamais stāsts
13. Februāris 2018 /NR. 7 (1013)
Latvijas skolēnu domas par Satversmi
LASĪT E-ŽURNĀLU: Nr. 7 (1013)
VĒL PAR ŠO TĒMU
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties