12. Jūnijs 2018 /NR. 24 (1030)
Numura tēma
Plānotās izmaiņas Būvniecības likumā
1
Andris Lazarevs
Ekonomikas ministrijas Būvniecības politikas departamenta direktores vietnieks 

[1] Būvniecības regulējums nav statisks lielums, bet tas visu laiku tiek attīstīts, lai sasniegtu noteiktus mērķus. Tā arī šī brīža Būvniecības likums bija radīts noteiktu mērķu sasniegšanai. Viens no šiem mērķiem bija būvatļaujas apstrīdēšana un pārsūdzēšana agrākā būvniecības procesa posmā. Šim mērķim tika pakārtoti arī visi būvnoteikumi. Mērķis tika sasniegts, tomēr risinājumi šī mērķa sasniegšanai ir radījuši papildu ...

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2022.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
1 KOMENTĀRS
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
ai_bi
12. Jūnijs 2018 / 09:35
0
ATBILDĒT
Lūdzu precizējiet Būvniecības likuma robežas, nosakot, ka tas nav vienīgais likums, uz kura pamata darbojas būvvaldes. Šobrīd, piemēram, Rīgas pašvaldības būvvaldē valda uzskats, ka tas ir vienīgais un saistošais likums. Vēl viena problēma, ka pilnīgi par katru būvniecības lēmumu vai starplēmumu jāvēršas tiesā, jo nav cita mehānisma strīda izskatīšanai ārpus tiesas. Tiesvedības ir garas un tikmēr situācija, saistībā ar pārsūdzēto lēmumu mainās un papildus rodas vēl citi un citi lēmumi, arī pārsūdzami tiesā (uz to norādīts pašos lēmumos).
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties