16. Aprīlis 2019 /NR. 15 (1073)
Akadēmiskā dzīve
"Turības" studenti apmeklē Eiropas Savienības Tiesu
Biznesa augstskolas "Turība" studenti kopā ar pasniedzēju Edgaru Oļševski un Eiropas Savienības Tiesas tiesnesi Egilu Levitu Eiropas Savienības Tiesas Luksemburgā apmeklējuma laikā
Foto no BA "Turība" arhīva

Viss sākās ar Biznesa augstskolas "Turība" pasniedzēja Edgara Oļševska jautājumu cilvēktiesību lekcijā: "Vai kāds gribētu braukt uz Eiropas Savienības Tiesu Luksemburgā?" Trīs studentu (Dzintras Vērpeles, Lindas Raubenheimeres un Mārtiņa Aišpura) prātos šī ideja palika kā noteikti realizējama. Tāpēc tika nolemts, ka ir jāmēģina šo projektu īstenot. Sākotnēji tika aptaujāti visi BA "Turība" studenti gan dienas, gan vakara, gan neklātienes nodaļā, gan e-studijās studējošie. Un saņemts viennozīmīgs atbalsts no BA "Turība", ka skola atbalsta savus studentus gan praktisku, gan papildu zināšanu apgūšanā. Kas sākotnēji bija triju studentu vīzija un viena pasniedzēja ideja, tas vēlāk kļuva par kopīga ceļojuma plānošanu. Kopumā šajā piedzīvojumā devās 17 studenti un pasniedzējs E. Oļševskis. Ceļojumu sākām plānot jau oktobrī, jo bija daudz saskaņojamu jautājumu, tātad arī daudz tikšanos un jautru brīžu.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2020.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
TIESĪBU PRAKSE
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties