26. Novembris 2019 /NR. 47 (1105)
No citas puses
Iepazīstieties! Latvijas Zvērinātu notāru padome
Latvijas Zvērinātu notāru padome šā brīža sastāvā (no kreisās): Romualds Laizāns, Sandra Stīpniece, Aigars Kaupe, Anta Maldupe-Krūmiņa, Jānis Skrastiņš, Eva Igaune-Sēle, Eduards Virko, Iluta Sauliete un Agris Jaunpujēns
Foto: Reinis Oliņš

Lai rūpētos par profesijas prestižu, izaugsmes iespējām un pieredzes apguvi, zvērināti notāri apvienojas kolēģijā, bet viņu darbību uzrauga un vada no pašu vidus ievēlēta padome. Tās locekļi plašākai auditorijai vairāk ir pazīstami kā augsti kvalificēti juristi, bet mazāk zināmi kā personības ārpus darba laika un pienākumiem. Tādēļ, lūk, iepazīstieties!

Jānis Skrastiņš

Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētājs. Zvērināts notārs Rīgā kopš 2003. gada.

Jau 17 gadus arī aktīvs amatieru hokeja spēlētājs hokeja klubā "Detonators". Uzbrucējs. "Detonators" spēlē Entuziastu hokeja līgā (EHL), un Jānis tajā nonāca, reiz aizgājis līdzi draugiem. It kā pa jokam, it kā tā – starp citu, bet "saslima", kā pats saka, un nu jau hokeja treniņi ir neatņemama viņa ikdienas sastāvdaļa divas reizes nedēļā. Šiem treniņiem tiek pakārtots daudz kas, un to respektē arī kolēģi notariātā, plānojot sanāksmes, pasākumus un citus profesijas notikumus. Hokejs esot viens no ātrākajiem sporta veidiem pasaulē, un tieši šī ātruma dēļ Jānim tas tik ļoti patīk. Tajā ir jārīkojas ātri un arī jādomā ātri. Tādā procesā viss, kas ikdienā un darbā sakrājies stresa kabatā, izbirst ārā kā nebijis. Bet, kad paša raidīta ripa tiek iemesta pretinieka vārtos, tas ir neaprakstāmu emociju mirklis.

Ar sportu Jānis ir uz "tu" kopš bērna kājas. Burtiski, jo jau četru gadu vecumā viņa kājās tētis Ivars uzvilka slēpjzābakus, un arī slēpošana līdz pat šim brīdim ir Jāņa aizraušanās, ko nu pārņēmuši arī viņa bērni. Tagad trīs paaudzes kopā pavada daudz laika kalnu slēpošanas trasēs gan Latvijā, gan citviet pasaulē.

 

Anta Maldupe-Krūmiņa

Latvijas Zvērinātu notāru padomes priekšsēdētāja vietniece. Zvērināta notāre Rīgā kopš 2002. gada.

Kā notāre viņa lielu savas dzīves daļu, tajā skaitā brīvo laiku, velta profesionālajai darbībai un personīgās izaugsmes attīstībai, bet katrs ar darbu nesaistīts brīdis tiek veltīts un pavadīts ar ģimeni. Jau no bērnības Anta ir saistīta ar cilvēkiem ne tikai no jurisprudences, bet arī no mākslas aprindām, un tas nenoliedzami ir iemesls, kāpēc viņai ir svarīga estētika un radošums.

Šis raksts pieejams “Jurista Vārda” abonentiem

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt žurnāla abonentam.

Esošos abonentus lūdzam autorizēties:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties lasītāju pulkam.
Iegūsi tūlītēju piekļuvi digitālajam saturam!

ABONĒT

Mēnesī - tikai 9,99 eiro; vēl izdevīgāks - gada abonements. Piedāvājam trīs abonementu veidus!

Abonentu ieguvumi:

  • Neierobežota pieeja arhīvam - 24 h/7
  • Vairāk nekā 16 000 rakstu un 1800 autoru
  • Visi tematiskie numuri un ikgadējie grāmatžurnāli
  • Personalizētās iespējas - piezīmes, citāti, mapes
ABONĒ 2022.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties