14. Janvāris 2020 /NR. 2 (1112)
Skaidrojumi. Viedokļi
Sankciju regulējuma piemērošana pārrobežu finanšu pakalpojumu sniedzējiem
2
LL.M.
Krišjānis Bušs
Zvērināta advokāta palīgs ZAB "Cobalt" 

2019. gada 4. jūlijā spēkā stājušies grozījumi Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likumā (turpmāk – Sankciju likums) paredz, ka visas personas Latvijas teritorijā ir uzskatāmas par Sankciju likuma subjektiem. Praksē ne tikai Latvijas, bet arī citu Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomikas zonas dalībvalstu komersantiem, kuri sniedz pārrobežu finanšu pakalpojumus Latvijā, ir jāspēj orientēties fragmentētā tiesību normu sistēmā un jāizvērtē nepieciešamība izstrādāt atsevišķu Latvijas regulējumam atbilstošu sankciju riska pārvaldīšanas iekšējās kontroles sistēmu.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
2 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Rasols
14. Janvāris 2020 / 10:12
7
ATBILDĒT
Dīvains sakompilējums un atstāsts, kur dominē gramatiski (pašsaprotami) secinājumi par personālsabiedrību kā tiesību subjektu un filiāli kā objektu.
Autors > Rasols
14. Janvāris 2020 / 18:23
0
ATBILDĒT
Paldies par Jūsu komentāru! Personālsabiedrības viedoklī ir pieminētas, citējot Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likuma grozījumu anotāciju. Viedoklī centos atspoguļot nevis secinājumus par personālsabiedrību kā tiesību subjektu un filiāli kā tiesību objektu, kā minēts Jūsu komentārā, bet gan analizēt Starptautisko un Latvijas Republikas nacionālo sankciju likuma 13.1 panta un FKTK normatīvo noteikumu Nr. 13 piemērošanu personām, kas sniedz pakalpojumus Latvijas teritorijā, pamatojoties uz dibināšanas brīvību vai pakalpojumu sniegšanas brīvību.
COVID-19: tiesiskie aspekti
VĒL ŠAJĀ ŽURNĀLĀ
VĒL PAR ŠO TĒMU
VĒL ŠAJĀ NOZARĒ
VĒL ŠAJĀ RUBRIKĀ
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties