25. Februāris 2020 /NR. 8 (1118)
Akadēmiskā dzīve
Aicina piedalīties tiesībsarga tiesu izspēlē cilvēktiesībās

Šogad jau piekto reizi pēc kārtas notiks tiesībsarga tiesu izspēle cilvēktiesībās, kas veiksmīgi tiek organizēta sadarbībā ar Satversmes tiesu. Tiesībsarga tiesu izspēle cilvēktiesībās katru gadu aicina Latvijas tiesību zinātņu studentus izveidot un pieteikt izspēlei savas komandas. Tā ir lieliska iespēja pierādīt sevi un satikt Latvijā pazīstamākos un zināmākos juristus, kā arī saņemt lieliskas balvas.

Jau no 25. februāra dalībai tiesu procesa izspēlē cilvēktiesībās tiek aicināti Latvijas tiesību zinātņu studenti. Viss, kas sākumā ir jāizdara – jāizveido un jāpiesaka izspēlei sava komanda (divu vai trīs dalībnieku sastāvā). Dalībnieki var būt studējošie gan no augstskolām, gan no izglītības iestādēm, kas īsteno 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas. Izspēles mērķis ir sekmēt sabiedrības informētību un izpratni par cilvēktiesībām, kā arī veicināt topošo profesionāļu interesi par šo tiesību jomu, aicinot jauniešus cilvēktiesības izvēlēties par savu profesionālo specializāciju.

Komandas savās pieteikuma anketās dalībai izspēlē norāda: mācību iestādi, dalībnieku vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, elektroniskā pasta adresi, kā arī komandas kapteini. Piesakoties dalībai izspēlē, jānorāda komandas devīze, kas izmantojama kā komandas vienīgā identifikācijas zīme. Devīze ir vārds vai īss teiciens, ar ko pieteikumā izspēlei aizstāts autoru vārds. Pieteikuma anketas jāiesniedz līdz 15. martam, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi izspele@tiesibsargs.lv. Gan izspēļu nolikums, gan pieteikuma anketa, gan daudzi noderīgi palīgmateriāli atrodami tiesībsarga mājaslapā www.tiesibsargs.lv.

Rakstiskie darbi jāiesniedz līdz 6. aprīlim, savukārt mutvārdu izspēle Tiesībsarga birojā un fināls Satversmes tiesā paredzēts 25.

ABONĒ 2024.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: mazais, vidējais un lielais abonements!
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties