14. Jūlijs 2020 /NR. 28 (1138)
Informācija
Jauni tiesību zinātņu doktori
5

2020. gada pirmajā pusgadā biznesa augstskolā "Turība", Rīgas Stradiņa universitātē un Latvijas Universitātē tika aizstāvēti četri promocijas darbi tiesību zinātnē. Promocijas darbu aizstāvējusi Karina Palkova, Inese Baikovska, Vita Upeniece un Juris Rudevskis. Divi darbi izstrādāti starptautiskajās tiesībās un pa vienam krimināltiesībās un civiltiesībās.

šis raksts ir maksas saturs
TEV IR PAROLE
E-ŽURNĀLS
e-pasta adrese
parole
atcerēties mani
Pirkt vai atvērt ar kodu
vai
autorizējies, ja žurnāls jau tavs
ABONĒ 2021.GADAM!
Trīs iespējas Tavai izvēlei: žurnāls, e-žurnāls un komplekts!
5 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Bezdievis
4. Augusts 2020 / 12:59
1
ATBILDĒT
Nepievilcīgi, kad cilvēka reliģija sāk izrīkot viņa profesiju. Katrs jau var izvēlēties savas pasakas, tomēr juristam ir morāla atbildība likumus nestaipīt savai sektai vēlamā virzienā.
Ķirzākcilvēks > Bezdievis
11. Augusts 2020 / 11:59
0
ATBILDĒT
kas ir reliģija? Es to saprotu, ka tā ir katra cilvēka atbildi uz Dieva jautājumu. No tāda skatupunktā, pat Jūsu bezdievība ir reliģija, jo Jūsu atbilde ir ka Dieva nav. Visu cieņu Jums un Jūsu atbildei Dieva jautājumam – es tai nepiekrītu. Manuprāt, nepievilcīgāka ir tā attieksmē, kura kāda cilvēka argumentus noraida tikai tāpēc, ka viņam ir konkrētā reliģija, vai tāpēc, ka viņa idejas pieļauj Dieva eksistenci. Un ne tikai nepievilcīgi - faktiski tā ir loģiska kļūdā - ad hominem.

Ja cilvēks ir pārliecināts, ka viņa uzskats ir patiess, tad viņa morālais pienākums, būdams atvērts uz to, ka viņš pats varētu kļūdīties, ir pēc iespējas vairāk un skaidrāk mēģināt šādu patiesību komunicēt, un kaut arī nevajadzētu cilvēkus nogurdināt ar šādiem uzskatiem, mēģināt šo slēpt būtu mākslīgi. Katram cilvēkam ir savi uzskati, tas neizbēgami. Daudz labāk ir ja cilvēks uzreiz atklāti pasaka, kāds ir viņa “background”. Tas daudz palīdz dialogam. Tad pat sanāk, ka ir daudz labāk atklāt savus uzskatus. Pateicos visiem, kas necenšas slēpti savas idejas pasniegt, bet godīgi saka, kādas ir viņu pārliecības.

Ko Jūs par to domājat?
Scary
14. Jūlijs 2020 / 14:42
5
ATBILDĒT
Doktors Juris intervijā sludināja, ka pasaulē atlikušas tikai dažas labas universitātes - visas privātas un katoliskas, bet pārējie ir provokatori marksisti. Tagad pašam grāds no LU? Nekonsekvencīte...
RĀDĪT VĒL KOMENTĀRUS / 2
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties