19. Oktobris 2021 /NR. 42 (1204)
Sludinājumi. Reklāma
Kravu pārvadājumu pakalpojumu uzņēmums aicina darbā juridiskās nodaļas vadītāju

Pienākumi:

  • Sniegt juridiskās konsultācijas uzņēmuma vadībai
  • Plānot, organizēt un vadīt juridiskās nodaļas darbu, noteikt uzdevumus un kontrolēt to izpildi
  • Nodrošināt uzticamu un savlaicīgu uzņēmuma ikdienas juridisko darbu izpildi
  • Sadarboties ar mūsu partneriem Eiropā
  • Sniegt juridiskos atzinumus par uzņēmumā aktuāliem jautājumiem
  • Izstrādāt dažādu veidu līgumus, veikt dokumentu tiesiskuma papildpārbaudi
  • Nodrošināt atbilstību likumiem un vadlīnijām, kas saistītas ar uzņēmuma darbību

Prasības:

  • Bakalaura/maģistra grāds tiesību zinātnē
  • Pieredze komandas vadībā
  • Darba pieredze 2+ gadi
  • Vēlamas zināšanas un sapratne kravu pārvadājumu nozarē
  • Ļoti labas angļu, latviešu un krievu valodas zināšanas
  • Augsta atbildības sajūta, patstāvība un precizitāte
  • Teicamas komunikācijas un argumentācijas prasmes
  • Spēja strādāt dinamiskā vidē

Mēs piedāvājam:

  • Lielisku iespēju strādāt stabilā un starptautiskā uzņēmumā
  • Atalgojumu 2000 EUR pēc nodokļu nomaksas
  • Mūsdienīgu darba vidi
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika
  • Iespējas mācīties un attīstīties

www.kreiss.lv
tālr. +371 22085568
e-pasts: linda.paegle@kreiss.lv

ATSAUCE UZ ŽURNĀLU
Kravu pārvadājumu pakalpojumu uzņēmums aicina darbā juridiskās nodaļas vadītāju. Jurista Vārds, 19.10.2021., Nr. 42 (1204), 27.lpp.
VISI RAKSTI 19. Oktobris 2021 /NR. 42 (1204)
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties