15. Februāris 2022 /NR. 7 (1221)
Sludinājumi. Reklāma
Augstākā tiesa aicina darbā padomnieku  komunikācijas jautājumos
3

Latvijas Republikas Augstākā tiesa

Senāts

konkursa kārtībā aicina darbā
PADOMNIEKU(-CI) KOMUNIKĀCIJAS JAUTĀJUMOS
Tieslietu padomes sekretariātā

Galvenie amata pienākumi:

  • piedalīties Tieslietu padomes komunikācijas pasākumu organizēšanā un īstenošanā;
  • izstrādāt Tieslietu padomes Komunikācijas stratēģijas projektu un sagatavot gada plānu;
  • atbildēt uz žurnālistu pieprasījumiem par Tieslietu padomes kompetences jautājumiem un sagatavot informāciju preses relīzēm.

Galvenās prasības amata kandidātiem:

  • sociālo zinātņu bakalaura grāds komunikācijas vai tiesību zinātnēs;
  • teicamas latviešu valodas un vismaz vienas svešvalodas (angļu, vācu vai franču valodas) zināšanas;
  • pieredze darbā komunikāciju jomā vismaz divi gadi;
  • pieredze stratēģiskās un krīzes komunikācijas vadībā.

Pārējās prasības:

  • augsta atbildība, precizitāte un iniciatīva;
  • teicamas komunikācijas prasmes (gan mutiski, gan rakstiski);
  • spēcīga analītiskā domāšana.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu, radošu un atbildīgu darbu;
  • sociālās garantijas, t.sk. veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām;
  • mēnešalgu 2000 euro (bruto).

Pieteikums un CV iesniedzams, izmantojot e-pastu vakance@at.gov.lv ar norādi – Tieslietu padomes sekretariāta padomnieka amatam

Iesniegšanas termiņš – 2022. gada 25. februāris.

Informējam, ka Augstākā tiesa apstrādās Jūsu pieteikumā norādītos personas datus atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.

VISI RAKSTI 15. Februāris 2022 /NR. 7 (1221)
3 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Armands
22. Februāris 2022 / 15:14
0
ATBILDĒT
2000 EUR bruto ir ne mazāk kā 1422.01 EUR neto (par katru apgādājamo klāt nāk vēl 50 EUR neto) + veselības apdrošināšana; gan jau kāda prēmija arī tiek izmaksāta. Tātad, rupji rēķinot, 1500 EUR neto mēnesī sanāk. Protams, nav jau nekāds kosmoss, bet nav arī tā, ka zobi jākar vadzī, ar ubagu tarbu kaklā jādodas pasaulē vai uz pēc otras algas advokātu biroju.
Publisko tiesību institūts
20. Februāris 2022 / 23:31
1
ATBILDĒT
"spēcīga analītiskā domāšana" par 1200 uz rokas :) tad jau dzīvesbiedram jābūt komersantam :) tā pērnajā gadsimtā jokoja par tiesnešu (siev.dz.) algām :) šī gadsimta sākumā par tiesnešu palīgiem - otra alga jāsaņem advokāta birojā :)
Jānis > Publisko tiesību institūts
21. Februāris 2022 / 20:57
1
ATBILDĒT

Ieslodzījuma vietas uzraugi ar vidējo izglītību pelna 1200 eiro "uz rokas" bez "spēcīgas analītiskās domāšanas".
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties