17. Marts 2014 15:51
Jaunumi
Valsts kontrole: Iekšlietu ministrija netiek galā ar datorsistēmu un autoparka nodrošinājumu policijā
Valsts kontrole uzskata, ka Iekšlietu ministrija netiek galā ar datorsistēmu un autoparka nodrošinājumu policijā.
Māris Kaparkalējs

Iekšlietu ministrijas (IeM) darbības stratēģijā kā viena no prioritātēm Valsts policijas darbības jomā ir noteikta informācijas saņemšanas un apstrādes kvalitātes, kā arī informācijas efektīvas izmantošanas nodrošināšana.

Valsts kontroles likumības revīzijā par Valsts policijas materiāli tehnisko nodrošinājumu secināts, ka IeM apņemšanās nav sniegusies tālāk par dārgu un modernu miljonu vērtu informācijas sistēmu izveidi. Revīzijā konstatētais liecina, ka IeM daudz svarīgāka šķitusi līdzekļu apguve – modernu sistēmu izveide, nevis šo sistēmu pilnvērtīga ieviešana darbībā, kas krietni sadārdzinās kopējās šo projektu izmaksas.

Šis ir tikai viens no secinājumiem revīzijā, kas atklājusi virkni nepilnību kā IeM, tā Valsts policijas darbībā, tādēļ Valsts kontrole 18.martā plkst. 13.00 rīkos preses konferenci. Konferencē piedalīsies valsts kontroliere Elita Krūmiņa un Otrā revīzijas departamenta direktore Valsts kontroles padomes locekle Ilze Grīnhofa.

patīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Satversme 100: Atver Satversmi
Satversme: Esejas
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 254 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties