31. Marts 2014 13:14
Jaunumi
Augstākā tiesa un „Jurista Vārds” aicina uz konferenci "Tiesas juridiskās kultūras telpā"

Ir pagājuši 10 gadi, kopš 2004.gada 1.februārī spēkā stājās Latvijai jauns likums – Administratīvā procesa likums – un darbu sāka administratīvās tiesas. Novērtējot šo Latvijas tiesu sistēmai nozīmīgo notikumu, Augstākā tiesa ir atbalstījusi Administratīvo lietu departamenta priekšlikumu to atzīmēt ar publisko konferenci "Tiesas juridiskās kultūras telpās" š.g. 14.aprīlī plkst.10:00 LU Lielajā aulā.

Konferencē diskusiju par juridisko kultūru plānots virzīt trīs galvenajos aspektos – tiesu un politiķu attiecības, tiesu un sabiedrības attiecības, tiesu un mediju attiecības.

Uz konferenci aicināti administratīvo tiesu, vispārējās jurisdikcijas tiesu un Satversmes tiesas tiesneši, administratīvo un Satversmes tiesas tiesnešu palīgi un padomnieki, Saeimas deputāti un Juridiskais birojs, augstskolu mācībspēki, mediji, advokāti, notāri, tiesu izpildītāji, prokurori, ministriju un citu valsts pārvaldes iestāžu pārstāvji, nevalstiskās organizācijas u.c. interesenti.

Konferences programma pieejama šeit.

patīk
nepatīk
drukāt
 
 
0 KOMENTĀRI
TAVA ATBILDE :
VĀRDS
3000
IENĀKT:
PIEVIENOT
KOMENTĒŠANAS NOTEIKUMI
Lasītākie jaunumi
AKTUĀLI
CITI ŠĪ AUTORA JAUNUMI
Iestāžu un institūciju jaunumi
Kopumā 182 iestādes
Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk.
komentēt
Nepatīk / neieteikt
Pievienot rakstu mapē
Pievienot citātu mapei
Pievienot piezīmi rakstam
Drukāt
ienākt ar
JURISTA VĀRDS
Abonentiem! Ieiet šeit
GOOGLE
DRAUGIEM.LV
reģistrēties
autorizēties